Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a következ...

Szerintetek mi lesz a következő 4 évben?

Figyelt kérdés

Szerintem az tény hogy az önkormányzati választásokat a fidesz-kdnp foglya nyerni toronymagasan. Ennek egyik oka, hogy sok ember csak azért szavaz rájuk, mert ha nem fideszes többség lenne az adott városban, ugranának az állami támogatások.


De, ezek után mi jön? Már most rengeteg közmű cég leállította az infrastruktúra fejlesztését.


Ukrán konfliktus miatt lehet hogy elzárják a gázcsapot. Szerencsére Magyarországnak van több milliárd köbméter gáza tározókban. Ja de ezek mind üresek, mert rezsicsökkentés van és nem volt pénz feltölteni.


Ha az egészségügyet továbbra is szorontgatják, még több eü dolgozó megy el innen.


A bankokat is szorontgatja az állam a devizahitelekkel, de ez is veszélyes dolog, nem kéne kekeckedni velük.


Én tragikusnak látom a helyzetet és vagy megválasztunk egy új pártot a Fidesz-Mszp-Jobbik szutykok helyett vagy minden tanult ember külföldre megy és nem marad itt senki csak a nyugdíjasok, meg a balkáni brazilok.



2014. aug. 26. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekötök, de nem bírtam szó nélkül.Fogja és nem foglya.


Mellesleg nem teljesen igaz, amit írsz.


Az MSZP vezette Szeged is fejlődik, kap támogatást, illetve a Jobbik Tiszavasvárija is most nyert több száz millió forint értékű pályázatokat/pályázatokat.


Szóval, nem teljesen igaz, hogy csak a Fideszes települések kapnak minden pénzt.

2014. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy csak ők kapnak, hanem hogy sok ember azt hiszi, de van egy kis valóságalapja is.


Amúgy szegeden élek és botka a király :D

2014. aug. 26. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi lesz akkor, ha új pártot választunk?

Attól az ország lakossága még ugyan az a korrupt, egoista, elvtelen aljanép marad, mint amilyen jelenleg is.

Nem lesz változás.

2014. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az új pártban legalább megvan a lehetőség. Annak mi értelme hogy olyat választunk meg, aki biztos lop, mint az hogy adunk egy újnak egy lehetőséget, hátha jó lesz.
2014. aug. 26. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új pártban és a becsületes emberekben sincsen lehetőség, mert egész egyszerűen nem tudnak érvényesülni egy olyan közegben, mint amilyen itt is van.

Szóval vagy ők is kitanulják a hazudozás és a taktikázást vagy eltűnnek a süllyesztőben.

2014. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!