Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre "elmozdult" valami?

Végre "elmozdult" valami?

Figyelt kérdés

A tavaly elkezdődött tendencia az idén is tovább folytatódik , egyre többen házasodnak és egyre többen vállalnak gyermeket a kormány családbarát politikájának köszönhetően (adókedvezmény - kedvezmények a munkaadónak a szülés után visszatérő anyukák foglalkoztatása után STB...)


Ha a tendencia tovább folytatódik akár a népességfogyás is megállhat?


2014. aug. 24. 14:19
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

""Viszont leírtam, hogy miért alakult így (gazdasági világválság)""


Nem kell mindent a gazdasági válságra fogni!


Az MSZP és főleg Gyurcsány - Bajnai hozzá nem értése vezette az országot a szakadék szélére!


Magyarországon a gazdaság hanyatlása már 2002 -2004-ben elkezdődött a gazdasági válság világválság viszont 2008-ban.

2014. aug. 27. 11:47
 32/35 anonim ***** válasza:

lol kérdező! Nem tudom, hogy a minimálbéreseknél mi a helyzet, de a medián átlagbér körül keresőknek bizony csökkent a fizetése 10-15k-val. Tudod, elvették az adójóváírást többek között és az egysávos adó miatt csak a 200k+ fizetésűek jártak jobban. Aki azalatt volt, az megszopta azt a bizonyos brét...


Nem mindenki keres Mo.-n minimálbért...

2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

kérdező, te nagykanállal beveszed Viktor hazugságait. Azért nem egészen úgy van, ahogy gondolod, de sebaj. Korábban komoly beruházások voltak, nem tudom, emlékszel-e rá, Budapest pl. a kátyúk városa volt, és kevesebb mint két év alatt a közúthálózat 99%-át felújították, előtte még rengeteg macskaköves főút volt, most már mellékutcában is alig találsz ilyent.

Ez ugye tudod, azért kellett, hogy az embereknek - már akinek van - ne menjen tönkre hetente az autója, kevesebb legyen a baleset. Néhány híd is épült, és más szempontból is szépen fejlődött az ország, de nem vagyok MSZP-s, csak igazságos. Tisztában vagyok azzal, hogy náluk is sok visszaélés volt, de közel sem annyi, mint most. És érthetetlen számomra, hogy stadionok helyett miért nem a 3-as metrót újítják fel, amin naponta félmillió ember utazik, és teljesen balesetveszélyes. Ja drága toldozgatáson foltozgatáson gondolkoznak, de az csak ideig-óráig jó, sokkal hasznosabb lenne hosszútávon gondolkozni, de ez Viktornak mindig nehezére esett... már ha nem a saját hatalmának erősítéséről, hanem a közügy szolgálatáról volt szó. De sebaj, éljen a király!


Mellesleg amikor jössz a minimálbér emelésével, megkérdezném, hogy tisztában vagy-e azzal, hogy csökkentették a délutáni és éjszakai műszakpótlékot és a készenléti díjat, hogy a cafateriát megadóztatták, így nem is mindenki kap.

Úgy el vagy varázsolva, mint szegény Dzsoni és Árnika! :D

2014. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

""És érthetetlen számomra, hogy stadionok helyett miért nem a 3-as metrót újítják fel,""


Ebből a válaszból is látszik mennyire nem értesz a gazdasághoz!

2014. aug. 28. 11:52
 35/35 anonim ***** válasza:
59%
34: Na magyarázd el kérlek, hogy miért nem ért a gazdasághoz...
2014. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!