Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a kormány...

Miért van az, hogy a kormány csak a romákat támogatja?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Értem én a felzárkóztatási politikát, de ennek nincs értelme. Hogy miért? Hát látjuk nap mint nap az utcákon, halljuk a hírekben. Támogatással vagy anélkül, ugyanúgy fogják csinálni.


Modik, légyszi ne töröljétek, egy egyszerű kérdést tettem fel. Szeretlek titeket :D



2014. aug. 24. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

"ez a faj definiciója, szóval ilyen "fajok", hogy sémi, meg kámi, meg hámi nem léteznek, akikre te gondolsz, azok mind egy fajba tartoznak, az emberi fajba"


Olyan, hogy emberi faj nem létezik. Az emberek nemzetsége létezik, mely különböző fajokból áll.

2014. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem csak a cigányokat támogatják. Megfigyeltem, hogy sok ügyeskedő fehér is kapja a segélyt pont úgy, ahogy a cigányok. Nem tudom, hogy hogy csinálják, de az egyik szomszédban is ott a batár nagy ház, három új autó, a csaj nem dolgozik, mégis segélyt kap. Amikor meghallottam, eldurrant az agyam.


Bár állítólag a településünkön az egész önkormányzat egy hatalmas családi vállalkozás...

2014. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

GYES/GYED

Nyugdíjasok 70 év felett ingyen tömegközlekedése.

Kutatási pályázatok

És még sok más. Ezek utan persze vicc azt mondani hogy a kormány csak a romákat támogatja.

2014. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hidra12 ***** válasza:
Mert a segily kissebités raszistás lenne
2014. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bartleby válasza:
100%

13-as

Én dolgozó adófizető vagyok, és a fizetésem egyharmadát ilyen-olyan adók formájában rendre le is vonják tőlem. Ez kb havi 80 e forint, és 8 éve dolgozom. Nos ha ez a rengeteg pénz mind GYES-re, GYED-re, nyugdíjasokra, és kutatásokra menne, Isten lássa lelkemet, nekem ezzel nem is lenne bajom, azt mondanám jó helyre megy. DE! folyamatosan azt látom, hogy milliárdokat költenek olyan egészséges felnőtt emberekre, akiknek a munka fogalma annyiban kimerül, hogy a markukat tartják.

Én is ugyanebben az országban élek, fiatal is vagyok, mégis képes vagyok boldogulni. Akkor ők miért nem? Én ne jöjjön nekem senki a "nem kapnak munkát" szöveggel. Mai pénzorientált világunkban a munkáltatókat pont nem érdekli, hogy kinek milyen a bőre suíne, csak dolgozzon rendesen. Ne a munkáltatót hibáztassák ha az érettségizett esetleg technikumot végzett embert viszi fel dolgozni ahelyett akinek a max az a 8 általános, és mellette ült még 6 évet...

2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7-es, annyira tudok örülni, mikor ilyesfajta tévedésekbe ütközöm. Fajok az emberi fajon belül, meg sémi meg sima... Ha nem látnám ezt a színtiszta rasszizmust a soraid között, esküszöm zsídológusnak nézlek :)az, hogy te a falusi kocsmában felhajtasz egy kisfröccsöt, aztán sieg heil, meg így cigány, úgy zsidó, az magánügyed, senkit sem érdekel. Please.
2014. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!