Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak 2015. augusztus....

Miért akarnak 2015. augusztus.20-ától újra repülőnapot tartani Magyarországon?

Figyelt kérdés
Erre megy majd el 6 milliárd forint a költségvetésből 2015,és 2017 között,a 3 év alatt megtartott 3 repülőnapra. De eközben most olvasom,hogy az államadósságunk rekordmagas lett ismét. Nem mehetne az a 6 milliárd valami másra?!
2014. aug. 19. 07:28
 1/10 A kérdező kommentje:
A Red Bull Air Race sorozatra gondolok,ami itthon utoljára 2009.augusztus.20-án volt,aztán 2010-ben fújta le az Orbán-kormány biztonsági kockázatra hivatkozva,majd 2011-től sehol nem volt ilyen Red Bull Air Race a világon,és most indult újra. Magyarország pedig jövő évtől akarja itthonra visszahozni,mint az egyik állomása a sorozatnak.
2014. aug. 19. 07:30
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A turizmusból, a turisták által elköltött pénzből visszajön az a kiadás. 6 milliárd nem olyan sok. Meg az országnak is jót tesz, ha híre megy, hogy itt is van verseny.
2014. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__601..


Úgy látom te nem bírsz leszállni erről az augusztus 20-ról, de akkor már legalább ne légy pofátlan proli hogy valaki más kommentjét lopod el és használod tényként...

2014. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as! Ahhoz a kérdéshez az utolsó kommentet,a 15-öst én küldtem el. És igen,én szerintem is baromi furcsa,hogy a Nemzeti Ünnep előtt egy nappal 2 ilyen kérdés is ki van írva... Húúúha!
2014. aug. 19. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezért mondják, hogy sírva vigad a magyar.


Amúgy az jogos felvetés hogy egy "Red Bull Air Race" nevű programot miért nem a Red Bull áll. De mint ahogy írtam a másik válaszra is, itt a lényeg az, hogy minél több pénzt mossanak ki a közösből maguknak az érdekeltek. Ha nem erre menne a pénz, akkor kitalálnának mást.

2014. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"Én jobban tudom nevű felhasználó"


Simán lehet, hogy többen is rákérdeznek a repülőnapos históriára. Nekem is csípte a szemem. Ha nem ő írt volna ki kérdést ezzel kapcsolatban, megtettem volna én. Hadd legyenek csak képben az emberek, mire is b.@.ssza el az állam a pénzünk.

2014. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy összeg, az igaz. De sok kicsi sokra megy.
2014. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Vidékről a repülőnap miatt utaztunk fel pestre pár napra.

Sokan voltak így vele! Jó program, sok embert kimozdított a tv elől és a turistáknak is vonzó program.

Ha Debrecenben nem lenne virágkarnevál, kb tized annyi ember se lenne a városban.

2014. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 metró életveszélyes lenne, akkor nem közlekedne!
2014. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, gondolom ezt valahova máshova akartad írni...
2014. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!