Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindíg az lop aki kormányon...

Mindíg az lop aki kormányon van nem?

Figyelt kérdés
Akkor miért útálják sokan a kormányt ha egyébként meg a családtámogatás a fő programjuk? A szocik nem támogadtak ennyire de ugyanígy loptak.
2014. aug. 18. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

A szocik közel sem loptak ennyit, mint a Fidesz. A családtámogatási program csak propaganda, de nem valóság.

Az adókedvezményt éppen a rászorulók, az alacsony jövedelműek nem tudják igénybe venni.

2014. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem egészen. Inkább úgy van, hogy mindenki lop, de aki kormányon van, az egy kicsit többet. A szocik is ugyanígy loptak, csak akkor még talán nem volt ekkora szarban a gazdaság. A mostani lopkodást már nem bírja el a gazdaság...
2014. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy a 2. írja; mindenki lop, csak aki kormányon van, az többe tud lopni :D :((
2014. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miféle családtámogatás van, de a legnagyobb az lenne, ha végre rendes fizetések lennének, amit mondjuk adócsökkentéssel és minimálbér emeléssel érhetnének el, de ez egyik gyíknak sem jut eszébe, de mindegy. Aztán van egy tippem, hogy eszébe jut, de direkt nem érdekli.


Az meg nem válasz, hogy nyugodtan lopjon a Fidesz, mert az MSZP is lopott. Szerintem ne lopjon egyik se.

2014. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden kormány a saját érdekét nézi. Sok ismerősöm jobban járt a Fidesz hatalma alatt és a családomat az MSZP kormány is segített tönkre tenni, de utálom az összes pártot, mert ezt a fajta politikát csak illúziónak tartom. Az emberek veszekednek, hogy jobb vagy bal oldal, de értelmetlen, mert ezzel akarja elterelni a háttér hatalom magáról a figyelmet.
2014. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolja mindenki azt, hogy nincs rosszabb, mint ha egy kormány lop.

A kormányok a világ összes országában lopnak. Szerintem nem azon kéne vitatkozni, hogy ki lopja el az adófizetők pénzének 10 százalékát, és ki 20-at, hanem hogy ki mit csinál a megmaradó pénzből.

2014. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, csak ebben az a szomorú, hogy csillagászati összegeket kapnak fizetésnek, mellé még a járandóságok, ÉS még lopnak is. De a legszebb az egészben az, hogy az ő jövedelmük (legalábbis amit miniszteri címen kapnak) nem adóköteles!


Kérdem én; miért nem? Mitől különb az ő munkájuk, mint egy kőmüvesé, egy asztalosé, egy konyhásnőé vagy egy tanáré?

2014. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Amennyit ők lopnak, az egy nyugati gazdaságba beleférne. A magyar gazdaság viszont nem bírja el egyszerűen és ezért fog összeomlani előbb, vagy utóbb.


Egyébként pedig:

[link]

Ilyen fizetések mellett hogy van képük lopni? A legalacsonyabb napi béreket keresik nagyon sokan itthon havonta! (Ne tévesszen meg senkit, hogy most éppen fideszesek vannak rajta; nem vagyok balos)

2014. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azért mert azt mondják támogatják a családokat, meg csökkentik az államadósságot meg megmentik a devizahiteleseket, nem kell elhinni.

Ha annyi tapasztalatod van a politikában, hogy tudod ki lop akkor azt is kéne tudnod, hogy mindenki hazudik.

2014. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!