Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy elnézve...

Miért van az, hogy elnézve egyes oldalon kommentelőket akkor mindig akik az oroszokat védik jobboldaliak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Én jobboldali vagyok, de nem mindig védem őket.


Viszont néha úgy gondolom, hogy védhetem őket.

2014. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy baloldali nem fog egy olyan agresszív, tahó, militarista, begyepesedett államot védeni, mint amilyen Oroszország.
2014. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Oroszország egyáltalán nem olyan, mint amilyennek a média bemutatja.


Én jártam már Oroszországban, Szentpétervár egy lenyűgöző város, senki nem volt agresszív, tahó vagy bunkó velem.Pedig több orosszal is társalogtam.

2014. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
3-as köszi az infót. Most már tudjuk mind, hogy a szabadság fellegvára Oroszország.
2014. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Oroszország miért számít begyöpösödöttnek ? Azért, mert ott nincsen nyugati liberalizmus, ilyen Conchita-féle, genderista oktatással és multikultival spékelt vadliberalizmus ?
2014. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem hanem mert nem hajlandóak odaadni az olajukat a bankároknak ezért gonoszak. Khadafi pl egy teljesen korrekt ember volt az amcsiknak amíg a seggüket nyalta. A kínai vezető is egy úriember nekik amíg lehet vele üzletelni. El is adósodtak Kína irányába méghozzá nem értéktelen fedezet mentes dollárban hanem aranyban.


Szóval mert nem adják oda az olajukat és mert kiűzték a bankárokat sőt a BRICS a dollárt helyettesítő eszközt dolgozott ki. Hát ezért gonoszak. Vajon miért Irán késöbb meg Szaúd Arábia lesz a cél? [link]

Angliai is egy elmaradott szemétdomb ha kiakar lépni az unióból és azonnal szankciókat kell bevezetni ellene.

Jah amúgy béke meg minden. Csak ha nem úgy táncolsz akkor már a média húhúú úgy állít be hogy...

2014. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

4#


Ezt senki nem mondta, de nem olyan rossz Oroszország, mint amilyennek bemutatják.


Mit gondolsz?Ha például az izraeli turisták csak a médiából tájékozódnának, akkor azt hinnék, hogy itt lángoló kéményű krematóriumban égetik a zsidókat.


De, ők sem a médiából tájékozódnak és ezért jön sok izraeli Magyarországra.

2014. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Én pedig tavaly Horvátországban nyaraltam és voltak velünk oroszok is a szállodában.


Kb. minden este részegre itták magukat, kötekedtek egymással, egyszer lehányták az asztalt, folyamatosan ordibáltak (BUZSOBODOJOMEJE VÁÁÁÁÁÁÁÁ NYISTRÁKULJÓÓÓ NYÁZISTRÁÁÁÁJ DÚJJJÓÓMÁJDIII!!!), a teraszon cserepes növények voltak, oda jártak ki hugyozni (nők is!) és minden alkalommal felzabálták az asztalról a műanyag díszeket, mert azt hitték rá, hogy marcipán.


Voltak németek is, ők rögtön kimentek az étkezdéből, amikor jöttek az oroszok, mert már messziről lehetett hallani, hogy közelednek. Nem csodálom, hogy húzták a szájukat miattuk, még magyar szemmel is hihetetlen primitív emberek ezek.


Elég csak végignézni Youtube-on a We love Russia videókat.


https://www.youtube.com/watch?v=yl60KfgM0Fc

2014. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szóval szivárvány meg minden semmi kettős mérce.
2014. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

0:28 kicsit se rasszista. "Minden orosz primitív" https://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0

Akkor ezt a videót ajánlanám. Jah meg azt milyen vallásúak voltak a nagy párttitkárok Rákositól Leninig?

2014. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!