Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom a főpolgármesteri...

Hol találom a főpolgármesteri választási plakátját az MSZP-nek?

Figyelt kérdés

Keresem azt amelyiken Orbán és Tarlós van. BÁRMILYEN kép jó róla, amin a plakát szerepel.

Valaki linkelne?



2014. aug. 18. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Lol ez a kérdés mindent elárul az ellenzék kampánytevékenységéről.

Egyébként én még nem is láttam azt a plakátot, pedig elég sokat mászkálok. Várom a linket! :)

2014. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én eddig a Fővárosi Állatkert melletti úton láttam egyet (a KIKA és az állatkert között).
2014. aug. 19. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az ellenzék nem kap annyi állami támogatást, és nem is tud annyit lopni, mint a Fidesz, ezért kevesebb pénzt is tudnak kampányra fordítani.

Egyébként a plakátom Orbán és Tarlós van, és azzal a képfelirattal, hogy Budapest nem az övék.

Gondolom, itt megint gyűlöletkampányra gonodolsz kedves első, és feltételezem, fideszes vagy, ezért emlékeztetlek azokra a plakátokra amelyiken Gyurcsány az orrához ér, és az volt ráírva, hogy Gyurcsány ideggyenge. Ez csak azért volt vicces, mert éppen akkortájt kezelték Ausztriában Orbánt idegösszeroppanással. (ami önmagában egyáltalán nem vicces szerintem, csak akkor másokat sem kéne megbélyegezni)

2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nincsen plakátjuk,még nem tudtak megeggyezni arról sem,hogy hogy nézzen ki a plakát! XDD

Viccet félretéve,szerintem hamarosan kinnt lesz minden párt plakátja.

2014. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!