Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy most már a kommentekért is büntetés jár?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 16. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem újdonság, hónapok óta tudni. Ide süllyedt az ország. De persze jogbiztonságban, meg senki sem épít autoriter hatalmat. Csak ha épp valaki le tud írni olyat, ami a V betűvel kezdődő nevű háromszoros miniszterelnökünknek nem tetszik, büntetik az oldalt. Ki tudja, hamarosan talán már a hozzászólókat is, ha van pofájuk kritikát megfogalmazni.
2014. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt az előzőt bemásolom ide: "Ez nem újdonság, hónapok óta tudni. Ide süllyedt az ország. De persze jogbiztonságban, meg senki sem épít autoriter hatalmat. Csak ha épp valaki le tud írni olyat, ami a V betűvel kezdődő nevű háromszoros miniszterelnökünknek nem tetszik, büntetik az oldalt. Ki tudja, hamarosan talán már a hozzászólókat is, ha van pofájuk kritikát megfogalmazni." Ha ezt is törlitek, akkor ezt a bemásoltat is törölnötök kell! Most jól kitoltam veletek, mi? Annyi munkátok lesz így, hogy fizetésemelést kell, hogy kérjetek! :-)
2014. aug. 16. 18:54
 3/14 intrepid ***** válasza:
59%
Ja, hát megadtuk a 3/4-es többséget, (én ugyan nem), akkor viseljük is el.
2014. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hurrá! Hurrá!
2014. aug. 16. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

""miniszterelnökünknek nem tetszik, büntetik az oldalt.""


Elolvastad a cikket????


Az alkotmánybíróság hozta a döntést.

2014. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja azok meg teljesen függetlenek, mint tudjuk... atyaég mennyire naivak egyesek...
2014. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Itt a GYK-n is "letörölnek" néhány kommentet.

Mint pl az enyémet az egyik kérdésnél.

Ezt írtam.

"Általában a hozzá nem értő emberek szokták megkérdezni,hogy lesz-e III. Világháború.És a 10 éves gyerekek szeretnének háborút,mert azt hiszik,hogy ez olyan mint a COD vagy a BF3-4"


Itt mi rosszat írtam?Valaki mondja már el nekem.


Inkább töröljétek ezt a válaszomat is.

2014. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyedi jelenség itt. Kényesebb kérdéseknél van elég sokszor, hogy olyan válasz érkezik be, hogy az ember csak úgy pislog, hogy ezt nem is tudta, még csak nem is sejtette és elkezd egy kicsit belelátni a valóságba. DE! Az ember elkapcsol arról-erről az oldalról és mire visszatér az ilyen jellegű válaszok eltűnnek innen (IS)! És olyankor elég fura az érzés.
2014. aug. 16. 19:48
 9/14 anonim ***** válasza:
11. vagyok(aki a világháborúról írt).Más is ugyanazt írta mint én(mármint lényegében,és az ő kommentjét mégsem tiltották le.
2014. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
...és lám a sátán a patácskáival már a kapukat kaparássza (az egyház nevében).
2014. aug. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!