Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy NagyTes...

Mit szóltok hozzá hogy NagyTestvéri államot épít Orbán?

Figyelt kérdés

Terv szerint nyomkövető chipet tesznek majd az igazolványokba.

[link]



2014. aug. 15. 14:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem is lenne ezzel gond ha létezne az intézményekben titoktartás. De nem létezik.


A kórházakban még a takarítónők is simán tudják hogy kinek milyen betegsége van.


Az is soxor kiderült már hogy bank titok sem nagyon van...

2014. aug. 15. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Saját kérdésedre válaszoltál, az igen!
2014. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Napfonat ***** válasza:

Miért csodálkozol? A világot már régóta a Nagy Testvér irányítja! Az USA-ban már használják, bizonyos igazolványokban már Nagy-Britanniában is.

A megfigyelőrendszer a világ több országában sokkal kiépítettebb, mint Magyarországon.

Ettől függetlenül nem szabad megengedni, hanem fel kell társadalmilag lépni ellene!

Látom, a cikk 2012 áprilisi, gondolom, akkor már sok diákigazolvány tartalmazza ezt a chip-et! Bár nem hallottam róla, hogy bevezették volna!

2014. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sün!! ***** válasza:
28%
Rémhírterjesztés. A kormány terveinek teljes félreértelmezése az egész. Olyan forrásokból szeditek össze ezeket a zagyvaságokat, ahol kb. a "Támad a mars" című cikkek is simán elférnek. Most is van az igazolványokban chip, csak haladnak a korral. Nem a szaros kis közembert fogják ám figyelgetni. Még most is vannak olyan kérdések, hogy büntetendő-e a torrentezés vagy a cd másolás.... hol élünk már.
2014. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki bírtam a big brodert én milónak szurkoltam
2014. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit azért tényleg túlzás.

Az rfid-nak is van egy rövid hatósugara és könnyen árnyékolható.


Az egységesítés meg nem feltétlenül lenne rossz.


(Amúgy vicces az ilyen rendszereknél, hogy milyen rosszul csinálják meg néha. Én már várom az elektronikus jegyet a BKV-n, mivel TUTI lesz kijátszható kiskapu, másolható kártya, vagy akármi. :) )

2014. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le orbánt? Azokat tudja szivatni akik hagyják.
2014. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%

A hoax fogalmával tisztában vagy? Hát a "jövőnk".info, mint hírforrás megbízhatóságával?

Meg különben is már belénkkemtrélezték a csipet.

2014. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2012ben közölte egy neve nincs blog. A telefonon hamarabb megtalálnak, mint egy ilyen CSAK korlátozott adattárolásra alkalmas csippel.

Nyomkövető szó erősen túlzó, hiszen ha nem mutatod meg az igazolványodat a leolvasónak, akkor nem fog azonosítani.

Nincs önálló energia forrása, így nem fog jeleket adni csak leolvasásra lesz alkalmas.

2014. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez a chip oylan mint a bank kártya! Azt is elég csak leolvasni. Vagy a órás vásárlásról hallottál már?
2014. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!