Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fütyülik ki Orbánt ha...

Miért fütyülik ki Orbánt ha beszél?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes. Vagyis igen de nem vagyok nagy Fidesz megszállott.

Értem én hogy a politikusokat csak úgy szokásból kifütyülik de miért? Konkrétan mit fütyülnek mi a bajuk?

Orbán mondjuk az egyetlen aki valamit tesz a devizahitelesek védelméért úgy hogy közben nem károsítja meg a hitelcsapdába nem esőket (legalábbis közvetlenül, szándékosan nem).

Azért fütyülik meg az RTL nagy megsértődöttségi hadjáratot hirdetett? Inkább ruházzák a reklámadót az emberekre más adó formájában?

Vagy mert a nagy gonosz oroszokra bízta Paks bővítését? Hát de ha már ők építették a többi reaktort is?

A stadion miatt? Jó persze lehetne kórházakra költeni az igaz de akkor meg sok embernek az lenne a baja hogy évek óta ígérgetik a stadionokat a gonosz politikusok de nem csináltak semmit...


2014. aug. 13. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

A devizahitelesek megmentésével nagyon is megkárosítja azokat, akiknek nincs devizahitelük. Csak ezt fel is kellene fogni.

Orbánt azért fütyülték ki, mert megint hülyeséget beszélt. Ha megkérdezte volna az embereket, hogy akarnak-e stadiont, nemet mondtak volna. Ő viszont megköszönte a magyar embereknek, hogy lehetővé tették a stadion építést.

2014. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
A csapból is Orbán folyik, egyszerűen már túl sok. Az Omega-koncert előtt se fütyülték volna ki, ha nem nyomatják orrba-szájba Orbánt. Az emberek szórakozni akartak, nem teljesen hamis beszédeket hallgatni. Megköszöni a Jóistennek ? Mi van ???! Erre pluszban jön, amiről az előző hozzászólók is írtak, a vénaszkenner, jegyárak, Kubatov-vezetés, stb. A szurkolók azt érzik, hogy potenciális bűnözőkként kezelik őket, és ez érthető módon nem tetszik nekik.
2014. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Értem én hogy a politikusokat csak úgy szokásból kifütyülik de miért?" Ez nem mindig igaz.

"Konkrétan mit fütyülnek mi a bajuk?"

Valószínűleg valamelyik elbaltázott országvezetési lépése miatt, elég sok van, úgyhogy meg tudom érteni.

"Orbán mondjuk az egyetlen aki valamit tesz a devizahitelesek védelméért úgy hogy közben nem károsítja meg a hitelcsapdába nem esőket (legalábbis közvetlenül, szándékosan nem)."

Senkin nem segít, ha mostantól kezdve hónaponta 5000-rel kevesebbet kell fizetni.

"Azért fütyülik meg az RTL nagy megsértődöttségi hadjáratot hirdetett?"

Az RTL elkezdett nézhető híradót gyártani és segít megértetni az emberekkel hogy mi megy az országban.

"Vagy mert a nagy gonosz oroszokra bízta Paks bővítését? Hát de ha már ők építették a többi reaktort is?"

A baj az, hogy teljesen fölösleges volt mert nincs még rá szükségünk és a másik dolog, hogy konkrétan hűbéresszerződést kötött Putyinnal, felajánlva fél Magyarországot.

"A stadion miatt?"

Nem hiszem, hogy aki a stadionba megy szurkolni az kifütyülné a beruházást. Annál inkább azért, mert Stadionmegnyitón kampányolt.

"Jó persze lehetne kórházakra költeni az igaz de akkor meg sok embernek az lenne a baja hogy évek óta ígérgetik a stadionokat a gonosz politikusok de nem csináltak semmit.."

Ez nem igaz. Egyszerűen nincs szükség stadionra, mert a magyar foci halott. A vízi sportokban az élen járunk de mégse erre költik a sportalapot.

És igen, a közpénzt amit másra is költhetnének azt tényleg másra kellene.

2014. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak a bunkó szurkolók fütyültek. Kapnak egy szuper stadiont átvitt értelemben Orbántól és még ki is fütyülik. Ez a pofátlanság netovábbja szerintem hza szereti valaki ha nem.
2014. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy örültek a stadionnak csak nem vártak hozzá egy órás kampánybeszédet.
2014. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!