Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » És ezek ennyire fontos dolgok...

És ezek ennyire fontos dolgok egy stadion felújításánál?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 10. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze, ezért dolgozol. Én még hiányolom is, hogy nem írták bele, hogy "Csak a FIDESZ".
2014. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az egész egy vicc.

Pitiáner közpénzből fölépített szégyen.


Azt már láttad, hogy a saját vendég csapatnak direkt spártaibb az öltözője?

kelet-európai ostobaság.

2014. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
miazhogy spártaibb?
2014. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak hogy el ne felejtsük Orbán Atyánk mit adott nekünk.
2014. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mi az a "saját vendég"???

amúgy hány csapat (nyugat- erurópai , kelet-európai,egyéb)vendég öltözőjében jártál ami alapján kifejezetten kelet-európai jellegűnek tartod ezt a megoldást?

2014. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 15:08


A vendégöltözőben a padokon nincs szivacs, nincsenek szekrények, csak kis tárolópolcok vannak a falon, nincs mágneses tábla, amire a stratégiákat rajzolgatják az edzők, nincs rekreációs szoba, vagy mi is az, ami a hazai öltöző mellett viszont volt, a masszázs ágyak is csúnyábbak stb.


Értem én, hogy OLÉOLÉOLÉ, meg zöld sasok, meg minden, de erre a kicsinyes, megkülönböztetésre mi szükség van? Úgy értem, persze lehet pszichológiai hadviselésről beszélni például, de még ha sok nyugat-európai klubnál is van ilyen, nem hiszem, hogy ilyen büszkén mutogatják. Ez annyira hazai, hogy ott egy pillanatra bele is sajdult a szívem. Ahogy elnéztem a nevetgélést, rötyögést a Fürjeséknél, valahogy így képzelem a jelenetet, ahogy a Fideszben kitalálták, hogy addig-addig alakítgatják azt a választási törvényt, amíg csak sokkal jobb lesz nekik.


[link]


Ajánlom a 10-12 közötti különbséget.

[link]


Hazai(feltételezem öltöző) és vendég.

2014. aug. 10. 15:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Tarlós megköszönte Orbán Viktornak meg Kubatov Gábornak, de elfelejtette megköszönni nekünk, ADÓFIZETŐKNEK!!! Mintha a saját pénzüket költenék!
2014. aug. 10. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:

kérlek linkelj ide akkor több(mármint állítás igazolásához elegendő számú)csapat hazai és vengég öltözőjéről fotókat ami alátámasztja hogy a "civilizált" nyugaton emberszámba és egyenlőnek veszik a vendég csapatot és mi vagyunk a "bezzeg"

hajlok rá ugyanis,hogy egy tök általános kvázi bevett dolgon buksz ki az index cikke nyomán

2014. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy spártai e. A másikhoz képest nevetséges. Még egy tábla sincs amin meg lehet mutatni a taktikát.
2014. aug. 10. 15:42
 10/11 A kérdező kommentje:
De ami a lényegesebb... Mikor fog meglátszódni a magyar focin ez a rengeteg pénz? Mert az, hogy szarok vagyunk az elmúlt 4 évben egy kicsit se javult.
2014. aug. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!