Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg meg lehet élni havi...

Tényleg meg lehet élni havi 47 ezer forintból?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 9. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

azért mondja, mert mindent megtehetnek.

most mondták a kisboltban, hogy szeptembertől 400 ft lesz egy kg kenyér. 47 ezerhez képest elég fasza ár..

2014. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazából én úgy megéltem kb 47 ezerből egy hónapban, hogy négyen laktunk az albérletben. Pár hétvégente hazamentem és otthonról vittem kaját, ami fél hétig elég volt legalább és ruhára valamint tisztálkodószerekre abszolút nem költöttem (mert azokat is otthonról kaptam).


Szerintem egy 100k-s jövedelem legalább szükséges ahhoz, hogy valaki a saját lábán meg tudjon állni és még akkor sem élhet nagy lábon; nem lakhat egyedül, maximum csak ha saját a lakás.


Annak idején az tetszett, hogy egy olyan pofázik, aki körülbelül pár naponta keres meg ennyi pénzt, mint amennyiből másnak egy hónapban kéne megélnie. Valaki mellette ráadásul még védte is.

2014. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]



Idézet a cikkből:



"" A szakképzettséget nem rendelkező közmunkások esetében, először felemelte bruttó 71.800 Ft-ra, majd 2013-ban 75.500 Ft-ra. A szakképzettséggel rendelkezők esetében 78.000 Ft-ról 92.000 Ft-ra, majd 2013-ban 96.800 Ft-ra""



Ez a dolog százezerszer ki lett "beszélve"


Ez olyan mintha valaki arról tenne fel kérdést amikor az MSZP azzal verte át a választóit (Lendvai Ildikó) , hogy nem lesz gázáremelés. Ennek ellenére átlagban 4 havonta emeltek így lett e gázára a háromszorosa.

2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk nem mindegy, hogy valaki megrekedt egy távfűtéses lakásban, ahol fizeti a rezsit, meg a főbérlőt, és pénzért veszi az ennivalót a boltban,


vagy


a saját tanyáján él, ahol megtermelheti a tűzifát, a krumplit és a csirkehúst,


vagy


van olyan rokona, aki vészesetben nem fogja hagyni éhenhalni.

2014. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, 2 napig meg lehet élni ennyi pénzből.
2014. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!