Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósa Lajos átáll a Jobbikba?

Kósa Lajos átáll a Jobbikba?

2010. jan. 12. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a linkben nincs szó államadósságról


hogyhogy semmi közünk nem volt a hadiiparhoz?

2010. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]


"Az 1930-as évektől kezdve mind a kivitel mind pedig a behozatal politikai indíttatásúvá vált. A gazdasági megállapodások (1934 magyar-olasz-osztrák) elősegítették a külkereskedelem fejlődését, de az ideológiai-politikai szembenállás le is szűkítette annak irányát.


1935-1936-ra Németország vált a legfontosabb kereskedelmi partnerünké. A külkereskedelem nagyságrendje és áruösszetétele lényegében azt tükrözte, hogy a magyar gazdaság fokozatosan alárendelődött a német gazdaság igényeinek. Magyarország rövid idő alatt "beilleszkedett" a német gazdasági munkamegosztás rendszerébe és gazdasági tekintetben a "német élettér" szerves részévé vált."

2010. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ez mire lenne válasz?
2010. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ebben semmi nagy dolog nincs!

A világ gazdasági válság anticiklikáját a hadiipar jelentette, és viszonylag lazán túléltük!

A Baj hogy a balos irányzat nagyon kicsavar mindent, „ fasiszta”

Közbe meg a Szálasi banda „ zsidóbérencezte” Horthyt, akkor most hogy is van!

Nem kellene elferdíteni a történelmet, és most lennénk akkora bajba mint 33-34 ben, egy szavunk nem lehetne! A baj hogy 2009 ben az angolok szerint rasszista volt Horthy 1922 ban, amikor az USA ban nem mindenki szavazhatott, kasztrálták a négereket stb.

Csak a helyére kellene tenni a dolgokat.

2010. jan. 13. 00:52
 15/21 anonim ***** válasza:
A Horthy-korszak értékelésében nem a balos irányzat csavar ki mondent,han em éppen a Jobbik és a Kurucz-infó!Azokat kell megkérdezni,akik már éltek akkor,és nem a főúri meg a gazdag gyárosok leszármazottjai.Az átlag magyar még rosszabbul élt,mint most.Tehát ne dícsérjük annyira Horthyt és a rendszerét.Nem vagyok és soha nem is voltam balos,de éltem már abban az időben.
2010. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ez fas.zság
2010. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A Horthy-korszak értékelésében nem a balos irányzat csavar ki mondent,han em éppen a Jobbik és a Kurucz-infó!Azokat kell megkérdezni,akik már éltek akkor,és nem a főúri meg a gazdag gyárosok leszármazottjai.Az átlag magyar még rosszabbul élt,mint most.Tehát ne dícsérjük annyira Horthyt és a rendszerét.Nem vagyok és soha nem is voltam balos,de éltem már abban az időben.



Hány éves vagy? Ahoz hogy te objektív légy a 20as években, mennyinek kellene lenned?


Ugye nem baj ha a tényszerű, nem sajtó anyagnak, jobban hiszek?

[link]


Kibeszélt itt kurucról!

2010. jan. 13. 10:14
 18/21 A kérdező kommentje:

Azokat kell megkérdezni,akik már éltek akkor,és nem a főúri meg a gazdag gyárosok leszármazottjai.Az átlag magyar még rosszabbul élt,mint most.


Na ez a balos demagógia!

Két világháború között, egy világgazdasági vállsággal a közepén, időszakot a maival összevetni?


Vesd össze az akkori magyar állapotokat az osztrákkal, és a mai magyart az osztrákkal!

Az úgy nem reálisabb?

2010. jan. 13. 11:03
 19/21 anonim ***** válasza:

Horthy egy nagyszerű ember volt tisztelnünk kell!

Ébredj magyar!Győzzön a Jobbik!

2010. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"A Horthy-korszak értékelésében nem a balos irányzat csavar ki mondent,han em éppen a Jobbik és a Kurucz-infó!Azokat kell megkérdezni,akik már éltek akkor"


Akkor siess a kérdezősködéseddel, mert már nem sok ilyen ember él :))))

2010. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!