Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Nagy-Magyarország...

Orbán Nagy-Magyarország felélesztésére törekszik, állítják az amerikai és osztrák lapok. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Akárcsak Putyin a korábbi Szovjetuniót, úgy akarja Orbán Viktor visszaszerezni a régi, első világháború előtti, sokkal nagyobb területű Magyarországot - írja a Der Standard című liberális osztrák napilap nyomtatott kiadásában szombaton.


[link]



2014. aug. 9. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez egy marhaság.


A Fidesz külpolitikája csak hajszálnyival jobb, mint az MSZP külpolitikája.De, még így is nagyon megalázkodó, meghunyászkodó.

2014. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyan hogy volna képes lecsonkolni egy-egy darabot Romániából, Szlovákiából, Ausztriából, Horvátországból és Ukrajnából? Sehogyan sem.
2014. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
a liberális lapok mindenig is hülyeségeket beszéltek
2014. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Gofrey válasza:
55%
Csak szerintem szánalmas hogy az emberek rendre feletkeznek el Délvidékről l?ott is magyar él!!!!!!
2014. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos nem igaz.
2014. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

"Csak szerintem szánalmas hogy az emberek rendre feletkeznek el Délvidékről l?ott is magyar él!!!!!!"


Jogos, Szerbiát kihagytam valamiért. Horvátország viszont ott van. Egyezzünk ki egy 50-50-ben, ok?

2014. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Elolvastam a német nyelvű cikket. Esküszöm, hogy nem azért mondom ezt mert nagy fideszes lennék, de ez a cikk MINŐSÉGILEG még a magyar média színvonalát is bőven alulmúlja!


Orbán azt mondta, hogy nem liberális, erre a az újságíró: Az EU ellen van, Putyin és Erdogan a példaképen, és nagy Magyarországot szeretné visszaállítani. Hogy ezeket honnan szülte meg az újságíró, azt a jó ég tudja..

2014. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szélsőséges osztrák lap ezt mondja, akkor ez biztos így is van. Biztosan mindegyik kiválóan beszéli magyart. Rendszeresen figyelemmel kíséri a napi politikai eseményeket.

Már csak az a kérdésem, hogy más híreket is ilyen hitelességgel közölnek Magyarországon és a külföldi lapokban? Ha már a szomszédos országot is így képesek lefesteni.

pl mi a helyzet Argentínában, közel keleten, Kínában Oroszországban?

2014. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Miért veszik át a baloldali orgánumok ezeket a provokációkat?

ha magyarországi külföldi tulajdonú médiacégeknél is lehozzák ezeket a bulvár kacsa cikkeket? Akkor milyen visszhangja van ezeknek a cikkeknek a hasonló hátterű román, szlovák, ukrán, szerb lapokban?

Komolyan úgy formálják az emberek tudatát, ahogy akarják ... Sajnos nem mai jelenség, de már ideje lenne észre venni, hogy a liberális médiában nem feltétel és követelmény az igazság mondás. Sokkal inkább érdekek vezérlik őket.

2014. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Miért olvastok újságot?
2014. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!