Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP lepaktált a füvespártta...

Az LMP lepaktált a füvespárttal (4K). Mégse lehet más a politika?

Figyelt kérdés

[link]


A hírTVnek azt nyilatkozták, hogy tudtak volna elég jelöltet állítani, ha akarnak.



2014. aug. 7. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert a 4K a régi, korrupt rendszert jelképező nagypárt, és az LMP úgy akarja a hatalmát növelni, hogy a 4K hatalmas médianyilvánosságát kihasználva beszáll a többi párt agymosásába.

Ja nem...


Mi is a bajod? Az LMP politikájával, elveivel és szellemiségével egyáltalán nem ellentétes ez az együttműködés.

2014. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Kifejezetten károsnak tartanám a marihuána legalálizálását, és aligha szavaznék olyan pártra, melynek ez a célja korműnyzó pártként. De valljuk be: lófütty ez ahhoz képest, amit a korábbi kormányok műveltek. Kíváncsi volnék, hogy akkor a kérdező kit tart ideális jelöltnek.
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én támogatnám a fű legalizálását. Mi annyira rossz benne?
2014. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg olyan jó a helyzet, hogy a fű a legnagyobb gond?

Sosem fogom megérteni azokat, akik emiatt sírnak.

2014. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Pedig a ballibek közt idáig az lmp tűnt a legértelmesebbnek.
2014. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Kifejezettem támogatom a fű legalizálását, és azt is, hogy az emberek ne tekintsék hiteles hírforrásnak sem a hírtévét, se a kurucinfót.
2014. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és ami engem meglepett, hogy az X-program képviselői is a 4K-val vannak. Pedig a gazdasági felvetéseik nagyon jók.
2014. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

"Tényleg olyan jó a helyzet, hogy a fű a legnagyobb gond?

Sosem fogom megérteni azokat, akik emiatt sírnak."


Hidd el, azokban a körökben, ahol ez a legnagyobb probléma, anyuci és apuci bőven keres annyit, hogy ne legyenek anyagi problémák.

2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

"támogatom a fű legalizálását, és azt is, hogy az emberek ne tekintsék hiteles hírforrásnak sem a hírtévét, se a kurucinfót."


Inkább tépj be hippi! :D

2014. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért a pálinka, amit a Fidesz nyom, pláne ha ide soroljuk, hogy most már Orbán óhaja szerint módosították a KRESZ-t, így ittasan is lehet főúton kerékpározni, sokkal károsabb, mint a fű.

Legalizálással az állam bevételhez jutna, és erősen csökkenne a közbiztonság is. Amennyiben gyógyszertárban megbízható anyaghoz lehetne jutni, akkor az emberek is sokkal nagyobb biztonságban lennének.

Soha nem éltem még semmilyen kábítószerrel, nem is fogok, de mások életét látva tudom, hogy a fűnek sokkal kevesebb kártékony hatása van, nem okoz függőséget, mint az alkohol, cigaretta, kávé, nem ösztönöz agresszióra, mint az alkohol...

2014. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!