Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne kevert nép a magyar?

Miért lenne kevert nép a magyar?

Figyelt kérdés
Igen is meglehet állapítani egy emberről, hogy az magyar-e vagy sem. Nem jellegtelen a magyar, akárki akármit mondd. Egyébként is túlzás az, hogy nagyfokú keveredés lett volna a jelenlegi határon belül. A magyaroknál jelentéktelen volt a vegyes házasság ez bizonyított tény. A szlovákok inkább egymással és ruszinokkal házasodtak, míg a németek egymásközt. Nem akarok sértegetni senkit, de ez a realitás. Az meg nem jelent semmit, ha valaki északi rassz típusú véleményem szerint, mert a honfoglalók közt is lehetett ilyen bőven, még ha sokan mongol-török népként is állítják be a magyarságot. Ezzel akarják néhányan az emberek magyarságtudatát csorbítani, hogy " márpedig te nem vagy magyar, mert kevert nép vagyunk".
2014. aug. 7. 07:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Akkor mi?
2014. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Nem, az emberek magyarságtudatát az ilyen abszolút f"szság kérdésekkel meg víziókkal rombolják le, amikor már kínosnak érződik azonosulni az ilyen ordenáré hülyeségekkel. Most komolyan, ez mi? Dédapám tót, dédanyám olasz-francia származású zsidó, másik ágon valószínűleg szintén tót, ettől függetlenül magyarnak tartom magam. Vagy szerinted nem vagyok magyar, és eddig X évet tévedésben kellett leélnem? Senkit nem érdekel, hogy milyen népcsoportok keveredéséből vagy nemkeveredéséből van ő, ameddig a magyar kultúrát, a magyarságot, a zászlót, a Himnuszt, meg ezt az egész szerencsétlen romhalmazt a magáénak érzi. Ennyi, nem kell ezt túlspilázni, meg titkos háttérhatalmak szándékos, a magyarság ellen irányuló gyilkos összeesküvését képzelegni, mert sokszor már ég az arcom.
2014. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"Így van az nem magyar!"


Ezt az apró szösszenetet még nem is láttam, de ez is ékes bizonyítéka annak, hogy egy sík felület hozzád képest egy géniusz.

2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Hol kukáztad össze ezt a családfát? Több kérdésem nincs xD
2014. aug. 7. 23:33
 35/43 anonim ***** válasza:
Kérdező: Akkor mi?
2014. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Amerikáner :D Bár szerintem ennyire ők se kevertek. Erre már nem tudok mit mondani.
2014. aug. 8. 09:34
 37/43 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tudsz, mert hülyeségeket beszélsz. Egyáltalán nem egységes a magyarság antropológiailag. Én pl. szőke vagyok, kék szemű, tehát te emiatt nem úgy nézel rám mint egy magyarra? Holott én is magyar vagyok, és kikérem magamnak.
2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Persze Kérdező, volt már erre példa a történelemben, amikor hajszín, szemszín, fejkörméret stb alapján próbálták beazonosítani a tiszta származást. Hát , hosszútávon nem jött össze.

Ennyi baromságot rég olvastam, mint itt egy-két válaszoló. Kedvencem a 19-es volt, szegény, vajon tökön szúrná magát, ha kiderülne, volt egy-két "nem magyar" a felmenői között. Manapság az lenne a csoda, ha valakiről kimutatható lenne az egyenes vérvonal. A történelem során annyi megszállás, háború, betelepítés volt hazánkban, hogy szinte elkerülhetetlen volt a keveredés. Nem hiszem el, hogy a szőke sváb Jürgennek ne tetszett volna meg a barna szemű Mariska a szomszéd faluból. Ugyan már, egyébként is, vannak akik szerint pont ez a keveredés és tág genetikai állomány vált a hasznunkra.

Kérdező,

2014. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
te genetikai minta alapján levezetted már a vérvonaladat, hogy ennyire merészen állítod "tiszta magyarságodat"? Ugyan már.
2014. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
De Mariska néninek nem kellett a nagyképű német, mert másra vágyott. Egy hozzá hasonló magyarra. :) A mesének ezennel vége. Jó éjszakát gyerekek.
2014. aug. 8. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!