Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balogh miniszter szerint jót...

Balogh miniszter szerint jót tesz a magyar népnek a vegyes házasság. Ti hogy vélekedtek ez ügyben?

Figyelt kérdés
A történelem során oly sokszor keveredett már ez a nép, és az igazat megvallva, persze nem megbántva ezzel senkit, miben lett jobb az országunk lakossága más népekétől? Szerintem semmiben.
2014. aug. 1. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha majd sokat tanulsz enetikát meglátod, mi magyarok lényegében olyanok vagyunk, mint ahogyan József Attila leírta.

Félig román, székely kun, bolgár, osztrák.

De nem svéd, és egyebek.

Genetikailag ezer éve itt keveredünk, és ez nem fáj senkinek.

Igyekezz sokat tanulni, jót tesz.

2014. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom professzor úr.
2014. aug. 1. 14:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a romákra kell gondolni.
2014. aug. 1. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, milyen kontextusban mondta. Elsőnek abban igaza van, hogy genetikailag előnyös.


Én vegyesházasságban élek, és nekem most nem jó :D


Kis mennyiségben nincs gyakorlati jelentősége, de ha gyakori mondjuk a magyar-német házasság, az maga után vonja a két ország jobb kapcsolatát is.

2014. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most ez komolyan csak azon múlik, hogy milyen vegyesházasság.
2014. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%

Igaza van. Nincs is jobb, mint a friss ázsiai punci.

Egészségünkre, makktársak!

2014. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs szükség rá. Már pont eléggé keveredettek vagyunk ahoz hogy a belterjességből eredő betegségek ne létezzenek. Ennél nagyobb kevertségre már nincs szükség. Nem leszünk tőle genetikailag jobbak, hiába szajkózzák.


Anglia (legalábbis annak etnikailag angol lakossága) viszonylag homogénnek tekinthető. Portugália ezzel szemben egy olyan ország ahova sok arab és néger is bekeveredett, mára már nem tűnik annyira ki. És ki ma a sikeresebb ország? Persze hogy anglia.


Nem a genetikai kevertségtől függnek ezek a dolgok.

2015. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!