Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lenne az igény?

Mekkora lenne az igény?

Figyelt kérdés

Mekkora igény van Mo.-n egy új normális, régi politikusoktól független pártra?


Egyetemista vagyok és beszélgettem jó pár egyetemistával a jelenlegi politikai helyzetről. Felmerült, hogy hozzunk létre egy tisztességes pártot. Szerintetek jó ötlet?


Illetve szerintetek milyen ötlet, hogy felvennénk a kapcsolatot a többi egyetem hallgatóival és úgy toboroznánk tagokat? Így az egyetemvárosok lennének az első helyek, ahol híresztelnénk magunkat és onnan terjeszkednénk tovább 2018-ig.



2014. júl. 31. 19:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Orbánék is így kezdték, látod messzire jutottak, úgyhogy bármi lehet.
2014. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hatalmas igény van rá.

De akkor sem indulhattok el nagy magabiztossággal azzal a programmal, hogy új, normális párt vagyunk szavazz ránk.

Azért enné több kell az embereknek.

Meg hát ha nincs egy karizmatikus államférfi/nő a pártban akkor semmi esélyetek.

2014. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
A fidesz rendesen az egyetemisták ellen hangolta a fülkeforradalmár nyugdíjasokat szóval nem sok esélyetek van de hajrá.
2014. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát igen, a fidesz is így kezdte, csak elkur**vultak.


2-es, értelemszerűen ha belevágnánk, kidolgoznánk programot, bár nem tudom, mennyirevtetszene az enbereknek egy olyan program, amely megvalósítható, de nem ígéri le a csillagokat az égről.


3-as, elsősorban a fiatalok és a középkorúak a célközönségünk

2014. júl. 31. 19:27
 5/24 anonim ***** válasza:
41%

először találjatok egy célt, nézzétek meg min változtatnátok és hogy változtatnátok

felejtsétek el, hogy jó stratégia a jelenlegi balos ellenzéki fikázás, mert nem old meg semmit, cserébe lehet hergelni a "rajongókat"

na meg van már ilyen párt... sok is


másik hogy nem tudom mennyire vagy értelmes, de a legtöbb megváltom a válágot politikus egyetemista egy címeres idióta, aki ha hagyod, hogy beszéljen a pártod nevében, az a te hátadon fog csattanni

2014. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

#4

Akkor már most megbukott az egész.

2014. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

# 4

Értékelem a jövőbeli őszinteségeteket de jelenleg Magyarországon nem olyan a politika és a társadalom, hogy nem kelljen populistának lenni a sikerhez. Szerinted a baloldali pártok miért ilyen sikertelenek? Mert szart sem ígérnek Orbán leváltásán kívül.

2014. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

"Mekkora igény van Mo.-n egy új normális, régi politikusoktól független pártra?"


Nagy!


"Egyetemista vagyok és beszélgettem jó pár egyetemistával a jelenlegi politikai helyzetről. Felmerült, hogy hozzunk létre egy tisztességes pártot. Szerintetek jó ötlet?"


Hát kell hozzá jó sok pénz, diplomáciai érzék, és tehetség. Ha egy IGAZÁN jó pártot akartok létrehozni, akkor aztán mindent bele kell adni, az egész életetek rámenne, és fel kell készülnötök rá, hogy rengeteg támadás érne titeket.


"Illetve szerintetek milyen ötlet, hogy felvennénk a kapcsolatot a többi egyetem hallgatóival és úgy toboroznánk tagokat?"


Hááát, nem hiszem hogy ilyenekre akarják elszórni az életüket. Egyáltalán nem biztos hogy befutnátok, lehet őrületes bukás lenne, ha valakinek van valamihez tehetsége akkor azt csinálja inkább, nem mindenkinek az az álma hogy politikus legyen, és vitatkozzon mindenkivel.


"Így az egyetemvárosok lennének az első helyek, ahol híresztelnénk magunkat és onnan terjeszkednénk tovább 2018-ig."


Jó, és hogy tudnátok megoldani a roma problémát, a politikusbűnözést, a gazdaság hanyatlását, hogy tudnátok elérni, hogy a környező országok felnézzenek Magyarországra? Ha ezt ti biztosan el tudnátok érni, és nem csak ígérgettek hanem konkrétummal is előálltok, akkor nagy esélyetek van a győzelemre. Ha nem, akkor olyanok lesztek mint azok a pártok, akikről még soha senki nem hallott, mert annyira kicsik.

2014. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Nemhogy 1, de 3-4 olyan új pártra lenne szükség mind jobb, mind baloldalon, akik mögött legfeljebb olyan kicsit ismertebb emberek állnak, akik még hitelesek, és egyelőre távol maradtak a politikai élettől. Természetesen az alapítók és tisztségviselők családjainak sem lehet semmi köze korábbi politikai pártokhoz, mivel itt Magyarországon sajnos a gyerekek erősen felelősek az apáik bűneiért (a politikában legalábbis erősen megbélyegzik a gyereket a család alapján). De nemhogy 3-4, sajnos 1 ilyen új párt sem fog létrejönni, előbb-utóbb beolvad valamelyik meglévő szennybe.
2014. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Meg letre sem jött a part, de az elöttem irok mar temetik is. Ez aztan a magyar mentalitas! :D
2014. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!