Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak mi baja van szexszel?

Orbánnak mi baja van szexszel?

Figyelt kérdés

Idézet a miniszterelnök tusnádfürdői beszédéből: "A liberális értékek ma már csak a szexet, a korrupciót, meg az erőszakot jelentik."


Hogy lehet a szexet a korrupcióval és az erőszakkal egy lapon említeni? A szex éppen, hogy a legegészségesebb és legjobb dolgok egyike. Vagy netán Viktornak valami bibije van odalent és ezért ilyen frusztrált a szexualitás miatt?



2014. júl. 29. 13:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

#9


Nem igazán. Ezt a mondatot bárki mondta volna, ugyan úgy meg lenne róla a véleményem. De egyébként tényleg nem muszáj liberális demokráciában gondolkodni. Lehet Kína meg Törökország is a minta, csak akkor lakosságot is kell majd importálni ezekről a helyekről, hogy azért 40 év alatti ember is legyen az országban.

2014. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem muszáj mindig szélsőségekben gondolkodni. :)


Vannak fejlett országok is, ahol nem a liberalizmus az uralkodó és még szexelhetsz is, ha szeretnél.

2014. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
3%
szexnek a házasságban van a helye. Ami most folyik, az igen is felér egy Szodoma-Gomorával, vagy épp korrupcióval.
2014. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a homoszexualitás pártolására célzott, de nem merte nyíltan kimondani, nehogy teljesen homofóbnak bélyegezzék és még inkább állandó téma legyenek a melegek a bel- és külpolitikában.
2014. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerinted kérdező mit jelent ma a liberális érték. Orbán szerint tudjuk mert elmondta és te ide idézted. De azt még nem tudjuk, hogy szerinted mit jelent.

A ma alatt ne a mát és esetleg még a tegnapot értsük, hanem az elmúlt 25 évet. Ez alapján vázold fel a liberalizmus jelentését és állítsd párhuzamba a liberalizmus gyökereivel. Biztos vagyok benne, hogy a liberalizmus filozófiája a kisujjadban van így nem fog nehézséget jelenteni számodra a kérdésre választ adni.

2014. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mert,aki nyíltan kimondja,hogy szereti a szexet az csúnya,ejnye-benye.

Az ilyen emberek akik meg a szex az fúj,stb meg titokban csinálják másokkal.

Szerinted?Vannak direkt arra gerjednek,hogy titok,nem derül ki,milyen izgalmas.Ezek mind beteg emberek.

Aki szereti a szexet,legalább őszinte.

Az ember nem monogámiára van kódolva.

Ezt azok szeretik hangoztatni,akik prűdek,frigidek.És azt hiszik,hogy ők ettől jók.


Egy politikus meg szerintem ne beszéljen korrupcióról,mert az egész politika erre épül.

2014. júl. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig többe nézem azt az embert,aki lehet,hogy nem bír a libidójával,de nem a szegények szegényebbé tételén,kisebbségek elnyomásán,kirekesztésen ügyeskedik.


Számomra a konzervatívság nem érték,hanem butaság.

Alacsony IQ és EQ egyszerre.

A szabadság iránti vágy pedig minden ember alap szükséglete.Kivéve akik azt élvezik,ha elnyomják őket.

2014. júl. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ő a házasságban akar szexelni az Ő dolga,senki nem tiltja meg neki.

De nehogy már mindenkinek úgy kelljen élnie,ahogy szerinte jó.

2014. júl. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"De nehogy már mindenkinek úgy kelljen élnie,ahogy szerinte jó."

Ezt a gondolatodat kifejtenéd kicsit bővebben. Ezt Orbán mikor és hol nyilatkozta ki? Vagy melyik erre utaló magatartásából következtetted ki?

2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen benne van.

Ha valaki valami ellen szólal fel,akkor nyilván nincs mellette.


De ezeknek csak a szerencsétlen frigid,és egyéb beteg emberek tapsolnak.


Engem baromira nem érdekel mit csinál,tartsa a 4 fal között!XDDD

2014. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!