Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a magyaroknak van így?

Csak a magyaroknak van így?

Figyelt kérdés

Csak a magyarok foga olyan rossz állapotú?(szuvas,töredezett,repedt...)

Nyugati országokban is ilyen,vagy ott abszolút nem ilyen?


2014. júl. 28. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem annyira rosszak.

Én egy ilyen szuvas, fekete fogú magyart sem ismerek.

2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldieknek van annyi felesleges pénze,hogy megcsináltassa a fogait, idehaza meg nincs..
2014. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ott is szerinted a fiataloknak van már tömésük vagy gyökér kezelt foguk,vagy felépített?
2014. júl. 28. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Tömésük biztos van, de komolyabb beavatkozásokra talán nincs is szükség, mivel alapból többet foglalkoznak fogápolással és rendszeresen eljárnak fogdokihoz ellenőrzésekre is.
2014. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz nyugati országokon. Ha tőlünk nyugatra lévő európai országokat, akkor arra az a válasz, hogy náluk is húzós a fogak rendben tartása, de azért telik rá. Ha másképpen nem, akkor ide jönnek hozzánk, Magyarországra.
2014. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát például mivel olasz vagyok,így főként az olaszok érdekelnének de azon kívül a spanyolok és németek.
2014. júl. 28. 23:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és a franciák is.
2014. júl. 29. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom összevetni más országokkal, de akinek rossz, több tényező miatt lehet rossz.

Nekem is az. Elmentem fogorvoshoz. Kellene 4 gyökérbeültetés, meg felépítmény, stb. Csak a négy gyökér 1 millió forint. Havi nettó bérem 90 ezer, hó végéra marad jó esetben 5 ezer.

Jó nem, kell a flanc, jó lesz a teljes protkó. Az meg lehet akár 40-50 ezerből is, ha normális, akkor 110. Arra is évekig kellene spórolnom, s ki kell húzni hozzá az összes meglévő fogat is. A részleges pótlás már drágább.

Viszont tb-re ingyen húznak, tömnek.

Én városban lakom, itt van fogorvos. Igaz, akihez tartozom, az egy vadbarom. Máshoz csak pénzért mehetek. Maszeknál húzás 14-26 ezer forint.

Falvakban nemigen van fogorvos, kisvárosban sem mindig. S nagyon sok ember kevesebből él nálam is.

2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem lehetséges hogy a fogmosás miatt van?

Tehát nincs meg a napi kétszeri fogmosás,reggel és lefekvés előtt?

Ezért olyan rosszak a fogaid esetleg?

2014. júl. 29. 00:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az előbb leírtakon kívül ez is.

Meg az is, hogy nagyon sok egészségtelen ételt eszünk, sokat dohányzunk. Rengeteg cukros üdítő fogy, fogkrémből kevesebb. Nem mindent lehet a szegénységre fogni, de ezen a területen is döntő.

Én cukros vagyok, de ha olyan ételeket eszem, amelyik jó, háromszor annyit fizetek, mint akkor, amikor nem.

Az egészségesek sem tudnak megfelelő ételt venni, mert nem telik rá.

A felvilágosító munka is gyenge, de az sem ér sokat, ha nem megvalósítható.

2014. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!