Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt sok hülye,...

Miért hiszi azt sok hülye, hogy egyszer visszakapjuk a területeket, és Nagy-Magyarország lesz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

Igenis visszakaphatjuk!

Ez csak egy átmeneti állapot!

A történelemben sokszor történtek fordulatok

ki gondolta volna a 2. világháború után, hogy a szovjetunió 40 év múlva szétesik?

ki hitt abban 1956. október 22.-én, hogy másnap kitör a forradalom és az egész világ a mi harcosainkat nézi?

senki!

Területi revízióban nem gondolkodok csak etnikai revízióban, bár az is megtörténhet és amikor arra gondolunk visszakapjuk az összes területet akkor ne feledkezzünk meg a horvátokról akik mindig becsületesek voltak velünk és pl 48'-ban nem támadtak hátba minket ők az egyetlen nép a Kárpát-medencében akik érdemelnek földet.

2010. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
67%
persze, Jellasics meg turístavízmmal járt a Balatonnál...
2010. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Legalább a fele akkor is visszajárna!!!
2010. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
14:57 igazad van hülyeséget írtam :S
2010. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
43%
12:53: Te szarrágó, mit ér Magyarország az 1000 éves múltjával, ha még Szlovákia is lekörözi? Tudtommal a területet nem a "múltra, vagy korra" osztják....
2010. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

elozonek

De igen! Lasd: Izrael.

2010. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
96%

Úgy imádom, amikor lehülyéznek engem :)

Szerinted a török hódoltság 150 éve alatt nem reménykedett mindenki abban, hogy ennek egyszer vége lesz, és Magyarország végre újra egységes lesz? Igaz, utána sem szabadok, hanem a Habsburgok alattvalói lettünk.

Egyébként ugyanígy megkérdezhetted volna (nem tudom, éltél-e már akkor) az észtektől, lettektől, litvánoktól, hogy miért reménykednek abban, hogy egyszer majd nem Moszkva lesz a fővárosuk; a szlovénoktól, horvátoktól, montenegrinektől, koszovánoktól, hogy miért reménykedtek abban, hogy egyszer majd nem Szerbia fennhatósága alatt fognak állni; vagy a tibetiektől, hogy miért reménykednek abban, hogy egyszer megszabadulnak a kínai rablánctól, és még sorolhatnám. De kérdezhetnéd azt is, hogy miért hiszi a sok hülye, hogy Izraelnek nincsenek tervei Magyarországot illetően, annak ellenére, hogy 2007 októberében maga Izrael elnöke jelentette be, hogy felvásárolják többek között a mi országunkat is.

Én pedig azt kérdezem tőled: te miért gondolod azt, hogy aki nem a te véleményedet osztja, az máris hülye?

2010. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

14:56

Amire mindenki a magyarokat nézte, addig eltelt egy kis idő. Tudod, a korabeli sajtó kivétel nélkül azt írja az első pár napon, hogy " a magyarok követik a lengyel példát" merthogy, ez az egész egy lengyelekkel való szolidaritási tüntetésnek indult.


Amúgy, én sem tudom miért hiszik. A magyarlakta településekre költenek a legkevesebbet a külföldi kormányok,bele se merek gondolni, mennyi pénz lenne felhozni egy átlagos magyar szintre Erdélyt pl, és hogy gazdaságilag jó lenne e nekünk az egyesülés. Jó a mostani rendszer, aki át akar költözni, átköltözhet, ezért jó az Unió.

2010. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Én is teljesen egyettértek azokkal akik azt mondják, h a történelem fordulhat, lehet még a miénk, csak nem most. Az utóbbi időben rengeteg háború volt, sok veszteség szenvedés, ez a nép még be van sokkalva ettől, nem kívánnak ujabbat.Mindenkinek fontos a testi épsége, meg tudjátok elég kockázatos is, lehet h nyer az ország, de te meghalsz a háborúban.


Azt is el tudom képzelni h most lesz az Európai Egyesült Államok, eltörlődnek a határok utána meg felbomlik az egész és mondjuk népszavazzással eldönti mindenki a szomszédos országokban h hova akar tartozni.


Csak az a problémám h a magyarok fogyóban vannak, kevés a népességszaporulat:(, nemjók a körülmények hozzá!


Azzal is nagyon egyettértek aki azt mondja nem csak az számit hol vannak a határok, hanem h milyen emberek élnek itt, és h hogy viselkednek egymásal. Legszivesebben kipaterolnám a fele embereket innen akik szarnak bele a közös ügyekbe, és hátráltatják a többieket! Ne élvezzék az itteni javakat! A többi meg szárnyakat kapna és akkor az egész EU ide akarna jönni vendégmunkásnak a Párádájszba:)

2010. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
30%

Ébredj Magyar az ősi föld veszélyben!


Kitartás Testvérek eljön még a magyarok ideje is!

2010. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!