Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt sok hülye,...

Miért hiszi azt sok hülye, hogy egyszer visszakapjuk a területeket, és Nagy-Magyarország lesz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
65%

Egyesek nem bírják elfogadni, hogy a Magyar Királyság etnikailag nem volt egységes. Különösen a török uralom után, amikor a fél ország le lett mészárolva, pótolni kellett az emberveszteségeket.

Békés úton vissza lehetne kapni a határ mentén lévő magyarlakta vidékeket, bár ehhez még sok sok évnek el kell telnie.

Aki pedig azt akarja, hogy a területeket kapjuk vissza, kárpátoktól kárpátokig, 5millió szlovákkal, románnal, szerbbel, azt mélyen megvetem.

2010. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
reménykedni még lehet
2010. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
az a hülye aki képes másnak adni az országot..
2010. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

Én szerintem lesz még itt sok minden.

Kezdjük ott ,hogy amikor felosztották az országot nem is vették figyelembe az utolsó védőbeszédet.Gróf Apponyi Albert 3 nyelven elmondta tolmács nélkül azt a baromi könnyfakasztó békeexpozét.Ezután az angol miniszter nem akarta aláírni a felosztásról szóló papírt ,de már alá volt írva ekkor.Szóval úgy mentek el meghallgatni az utosó szót ,hogy már esély sem volt a változásra.


A sok "hülye" azért reménykedik mert milliónyi ember él külföldön a régi hazában és nekik sem jó ,hogy ott büdös magyarok itthon pl büdös románok:(((


Különben is egy ország 2/3 át nem lehet csak úgy elvenni.Mi sok sok országot és háborút túléltünk.100évig a törökök is itt voltak azt is kibírtuk.Talán most is kibírjuk az Európai Uniót pár évig utána úgyis változni fog minden.

Egyszer fent egyszer lent.Mi most épp lent vagyunk.

2010. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, talán ők nem értik meg, hogy nem a területektől leszünk jók, hanem ahogy viselkedünk. Tudjátok, annyi a rosszindulatú ember ebben az országban, hogy én lassan szégyellem, hogy magyarnak születtem.
2010. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Aponyi beszede:

[link]

2010. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
13:25-es Én hiszek Magyarország teljes revíziójában!Azért volt itt tannyi nemzetiség mert a a habsburgok betelepítették.
2010. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

én már akkor meg lennék elégedve, ha jelképesen visszaadnának néhány km2-t

ezzel el lenne ismerve, hogy Trianon igazságtalan rablás volt, nem béke

2010. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%
persze lakott területre (is) gondolok, nem csak árterületre a Duna mentén pl.
2010. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%

Gondoljatok bele: Ha most visszacsatolnának területeket, akkor sajna azzal nem csak magyarok kerülnének vissza, hanem (bocs a kifejezésért) de rengeteg szőrös talpú is...


Amúgy én is örülnék a területi revíziónak :)

2010. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!