Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokból a kommunisták...

A magyarokból a kommunisták nevelték ki a vallást?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Zseniális, szóval csak vallásos ember lehet erkölcsös? Bill Gates nyilván megy a pokolba rőzsét szedni, mert százmilliókat adakozik évente, hisz nyíltan ateista. Gondolom a keresztény vallásra gondolsz, ami olyan gyönyörűen el lett torzítva másfél évezred alatt, hogy még Jézus is a fejét fogná, ha látná.

A kommunisták nem neveltek ki semmit senkiből, mert eleve kommunizmus se volt, csak egy gyér szocializmus, annyi volt az egész, hogy vallásos embert nem vettek fel bizonyos magas körökbe.

2014. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A szocializmusban inkább az erkölcsös életnek intettünk búcsút. Nézz szét, szét van lopva az egész ország!:)


Nézd meg, mennyire tisztelik a papokat! Semennyire. De mondjuk sok pap is mehetett volna Kukutyinba zabot hegyezni, annyira elhivatott...


És akkor most kitől tanuljanak, és mit a vallás iránt érdeklődők? Főleg, hogy egy rakat kizárólagos is terpeszkedik az amúgy szabad eszméken...


Mindazonáltal én a szocializmusban nőttem fel, a szüleim ateisták voltak. Már gyermekkoromban sem voltam ateista. Mióta az eszemet tudom, mindig hittem, hogy létezik ennek a világnak egy irányítója. Hogy ki Isten, azt sokféle vallás tanulmányozása és a hindu vallás gyakorlása után értettem meg pontosan.


Tehát az igazán vallásos lelkületet nem ölheti ki senki és semmi.

2014. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!