Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj ezzel a német megszál...

Mi a baj ezzel a német megszállás-emlékművel?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves, és magyarázza el szájbarágósan, nagyon nem vagyok otthon a témában. Köszi!

2014. júl. 21. 11:25
1 2 3
 21/21 tallium válasza:

És egy másik idézet Golda Meirtől.

"Izrael nem más, mint maga az Úristen által tett ígéret beteljesedése. Ezért egyszerűen nevetséges bármiféle jogról, törvényről és jogszerűségről elszámoltatni Izraelt."

Az általad citáltakkal ellentétben, ez már őszinte beszéd. Pontosabban fogalmazva, a leplezetlen gonosz.

S ha már az idézeteknél tartunk. Shaw első keresztneve George volt. Tehát a "dzsíbísó" az G. B. Shaw.

Nos, a Te tiszteld Bernátod bizony lelkes híve volt a tömeggyilkolászásnak. Nem csak leírta ezt, hanem ő maga saját szájúlag propagálta. Többek között kérte a tudósokat, hogy találjanak föl egy olyan gázt, amellyel gyorsan és emberségesen (sic!) ki lehet irtani a haszontalan tömegeket. Hát - akasztófahumorral -, a próféta szólt belőle.

Ha nem lett volna eddig egyértelmű számodra, én az arabok (palesztinok) tetteit ugyanúgy gaztetteknek tekintem. Egyaránt mindkét fél vezetői a gyűlölettől elvakultan képtelenek megtalálni az egyetlen megoldást:

Legyen békesség köztünk mindenkor!

2014. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!