Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon is lehetne így...

Magyarországon is lehetne így "gettósítani"?

Figyelt kérdés

Mint Szlovákiában.


Náluk is jelen van ez az etnikai probléma.


Ők igyekeznek ,egy lakótelepre vagy egy panel tömbbe költöztetni őket és ezt több méter magas betonfallal körbeveszik és a kijáratok köré fokozott rendőri jelenlétet rendel a kormányuk.


Ezzel nem oldódik meg probléma ,de legalább a környékbeli lakók nyugodtan alhatnak , ami fontos.


Ilyen hely például Kassa lunyik 9.


Magyarországon mindenfelé telepítik őket ,a civilizált környezetekre amelyeket totál leélnek és megkeserítik a lakók minden napjait.


Tisztában vagyok vele , hogy ez nem megoldás ,de legalább magyar lakosságnak jobb lenne.


Fico papíron baloldali,szociáldemokrata, de a valóságban sokkal nemzetiesebb, jobboldalibb, mint a Fidesz és nem csak szavakban, tettekben.Jó, most a soviniszta kijelentéseitől tekintsünk el.


De, látszik, hogy neki elsők a szlovákok és nem az idegen népcsoportok.


Azt, hogy mit kezdtek Brüsszellel meg az EU-val, jogvédőkkel, liberálisokkal azt nem tudom, de nem valami hangosak ezek az elemek Szlovákiában.



2014. júl. 18. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Budapest tavaszmező utca-mátyás tér-népszínház út.

15 éve a legretekebb környékek közé tartozott, ma meg már tök jól rehabilitált környék.

A rehabilitáció működik.


A szlovák gettóba mi a helyzet? hát nagyon nem működik...

2014. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

"A rehabilitáció működik."


Tisztára úgy néz ki....

Nem értem, h minek írnak ilyen nyilvánvaló baromságot egyesek, komolyan azt hiszik, h valaki elhiszi.

De akkor folytassuk:

Rakaca:15 évvel ezelőtt volt egy utca, ami putris volt, ma az egész az!

Boldva:

15 évvel ezelőtt volt egy utca, ami .....

2014. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
ne észak-borsod legyen már a példa, mert ott se jó minőségű talaj, se infrastruktúra, és az első iparosított vidék nagyon messze van (és ameddig retek utak vannak nem is fog jönni senki)
2014. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, h jön ez ide, h Borsod vagy nem(érdekes, a magyarok élnek), de ne írják már ki kérdést, h mit gondolnak erről a győriek meg a többiek, mert csúnyán le fogsz bőgni.

A cigányok sehol se illeszkednek, szal kár magyarázkodni....

2014. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már miért tekintenénk el a soviniszta kijelentéseitől?

Mi lesz a következő? Agresszív szerb nacionalisákat fogsz védeni?

A magyar gondolkodás nem olyan mint egyes szláv népek gyerekes agresszív és egyszerű hozzáállása mindenhez.

(Azt hozzáteszem hogy egyáltalán nem gyűlölködök, ezt csak megfigyelés alapján mondom és persze rengeteg normális szlovák ember is van, amúgy meg a genetikai állományuk jó nagy része magyar)


De tudom hogy most téged csak a probléma megoldása érdekel, legalábbis a kérdésed arra irányult.

Az én véleményem hogy nem biztos hogy így kellene rendezni a helyzetet, de lehet hogy beválna.. Mondjuk nem hinném hogy ezt valaha is kipróbálná a magyar kormány


Aki pedig objektívan áll a politikához az láthatja hogy a Fidesz többet tett az utóbbi években Mo-ért, mint bármelyik másik párt az utóbbi 20 évben.. Persze voltak rossz húzásaik is nem egy, de az biztos hogy nem tesznek annyi kárt mint eddig a többi


Most gondolom majd jönnek a habzó szájú politikai fanatikusok belekötni ebbe, de én tényleg csak objektíven nézem, szavazni sem járok mert nincs olyan párt aki nagyon szimpatikus lenne, az egész párt rendszer hülyeség....

2014. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*(legalábbis Mo-n)

Ha Szlovákiában élő magyar lennék akkor sztem járnék szavazni..

2014. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!