Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szexuális irányultsággá...

Szexuális irányultsággá akarják nyilvánítani a pedofíliát a balliberálisok?

Figyelt kérdés

[link]


Teljesen világos, először szexuális irányultság, aztán külön jogvédelem nekik, aztán felvonulás minden évben a pedofil büszkeségért, aztán a média hangolása az "elfogadtatásukhoz".



2014. júl. 17. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Jah mert ha valami ótvaros román oldalon megírják sehol máshol akkor az biztos úgy is van.
2014. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát én liberális vagyok, mégis elítélem. Egyébként érthető, hogy mit akarnak, csak nincs értelme szerintem. Gondolom az a céljuk, hogy ne sunnyogva éljenek és bármikor rájuk törhessen a vágy és a tettek mezejére lépjenek, hanem, hogyha nem ártottak senkinek, akkor elmehessenek és ezt mindenféle negatív hatás nélkül próbálják kezelni. Nem tudom, nem ismerek pedofilokat, magamat ismerem, szeretem a csokit, cukros vagyok, nem ehetnék, rám tör a vágy és néha eszem. Csak én ezzel nem ártok senkinek. Ők igen, tényleg nem tudom mi a megoldás.
2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bármilyen nehéz is felfogni, a pedofilia szexuális irányulás, veleszületett hajlam.

A probléma nem is az, hogy valakinek ilyen hajlama van, hanem ha ezt utána meg is valósitja.

Ma már léteznek olyan terápiás módszerek, amivel az illetö kontroll alatt tudja ezt tartani és nem bánr kiskorúkat.

2014. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen módszerek ezek?
2014. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olvassatok utána a dolgoknak! A kiskorúak ellen elkövetett erőszakok nagy részét nem pedofilok követik el!
2014. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális erőszakot szerinted kik?
2014. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagy részben nem a pedofilok. Általában olyanok, akik gyerekek közelében vannak, és visszaélnek a hatalmukkal. A most nagy botrányt okozó trefortos tanár huszonvalahány gyereket rontott meg. És ő nem pedofil. Szóval gyerekek elleni szexuális erőszakot legtöbbször nem ők követnek el.
2014. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az interneten nagyon sok barom'ágot irnak össze ne vegyél be mindent....
2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5,7. válaszadó.


Mióta nem pedofil az, aki kiskorút erőszakol meg? Ez nekem új...


(Csak kérdezem, mert eddig ilyen vonatkoztatásban sosem hallottam, és tényleg nem értem.)

2014. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Piert ***** válasza:
Igen, és az ilyen egetverő baromságokat se a hülyék írják legtöbbször hanem az olyan veszélyesen idióták, mint te, kedves kabcsi.
2014. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!