Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Stadionépítés mégsem volt...

Stadionépítés mégsem volt olyan jó ötlet?

Figyelt kérdés

:)))) A legnagyobb beruházások ma Magyarföldön!!!

Ezek a legnagyobb projektek, amelyek csúszhatnak a zárolások miatt (persze lehet, hogy inkább a kisebb projekteket fogják visszafogni):


Nemzeti Olimpiai Központ támogatása: 20,3 milliárd forint.

Kossuth tér rekonstrukciója: 17,4 milliárd forint.

Fradi stadion: 8,4 milliárd forint.

Győr Aréna: 4,9 milliárd forint.

Szombathelyi sportcélú beruházások: 4,6 milliárd forint.

Pest megyei bíróságok átépítése: 4,5 milliárd forint.



[link]


2014. júl. 17. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Stadionépítés:Magyar foci nem tart sehol,de azért kell az új stadion(Debrecen-Cliftonville 0-0)(És a Cliftonvillenek nincs olyan jó stadionja mint a DVSC-nek).


Fradi-Chelsea jegyárak [link]

Gáz lenne,ha vereséggel nyitnánk meg a stadionavatót...Ha mindig ilyen jegyárak lesznek üresen fog kongani a stadion.

2014. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Győr Aréna építkezésén én is ott voltam egy nagyon kis ideig, két-három hónapja. Ott azt mondta nekem az egyik fejes, hogy ha az egy napot is csúszik, akkor nem lesz megtartva a kézi VB (az ütemterv szerint a VB előtti napokra már használható szintre kell hozni az épületet, ezért nem fér bele egy nap csúszás sem. A teljes befejezés pedig csak utána fog történni.)... Úgyhogy szerintem ez pont kacsa. A többiről nem tudok nyilatkozni.


A pénz pedig már megvan rá.

2014. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutya sem jár meccsekre, az a max. 4ezer ember országosan. Lerohad az egész. Pénzmosoda.
2014. júl. 17. 15:55
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:

A fidesz sem lesz örökké hatalmon.Persze ők most azt hiszik igen.Előbb utóbb viszont valakik lefogják ezt a kormányt is váltani és akkor a felcsúti stadiont 100% hogy a gaz fogja benőni.

Egyébként én szeretem a focit,régebben voltam is pár meccsen,de az az igazság,hogy a magyar foci annyira színvonaltalan,hogy fele árért sem mennék el semmilyen magyar meccsre manapság...


A sok stadionépítés meg teljesen felesleges volt.Semmi értelme nincs és hasznot sem termel.Abból a pénzből jobban megérte volna felépíteni inkább még két vízi erőművet a Tisza mellett,az legalább termelne áramot.És ez az ott környéken élőknek is egy idő után lehet olcsóbb is lenne...

2014. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!