Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért provokál?

Orbán Viktor miért provokál?

Figyelt kérdés
Arcátlan föld-stadionmutyijaival, törvényeivel, VB-vel és minden ökörségével vajon szándékosan provokálja a népet Orbán, vagy ez tényleg elszállt?
2014. júl. 16. 11:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
9%

Tesztelik az emberek tűréshatárát. De még az ilyen kérdéseknél is elgondolkodom azon, hogy nem fizetett bér-kommentelők csinálják-e ezeket...


# 31:

Nem olvastam végig a szájkaratét, de ez tetszett, hogy megint itt egy sok diplomás ember, akinek annyi esze van, hogy itt okoskodik tök idegen és névtelen akárkiknek, a munkaidejében. Nem hihető a sztori. Vagy büfészakos voltál, mert akkor már értem.

2014. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Sün!! ***** válasza:
88%
Az időmmel azt csinálok, amit akarok nemde? :) Kicsit kikapcsol. A kiégés ellen elkerülhetetlen, hogy olykor komolytalanabb dolgokkal is foglalkozzon az ember.
2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

# 33:

Persze ezt elfogadom, de nekem még akkor sem szokott időm lenni arra, hogy ide járjak, ha éppen tanítás van. Munka mellett meg főleg nem. De mindegy, te dolgod végül is.

2014. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Sün!! ***** válasza:
90%
Neked nincs tanításod, mert nyár van. Most éppen azért nem használom a diplomámat, mert nyár van. Tehát a szakmám... :) van aki Mónika Sót néz (ja az már nincs) én meg itt kockulok. Nagyon hatásos a kiégés ellen.
2014. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
54%
Te provokálsz nem Orbán. Mit érdekel hova megy. Egyébként ha saját pénzén teszi közöm sincs hozzá. Neked egyszerűen nem tetszik , ennyi. Ezzel sokan így vannak de szavazni viszont nem mentek . A fideszesek viszont igen, ilyen egyszerű. A munkahelyemen a választás utáni nap sokan mérgelődtek az eredmény miatt de tíz elégedetlenből jó ha egy el ment szavazni. Tudom hisz 12-órázunk tehát ha szavazni akart valaki el kellett kéredzkedni. Nem sokan vették a fáradságot még a nagy Jobbikosok közül is talán egy ment el a közvetlen környezetemből a munkahelyen.
2014. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Én voltam szavazni, Bocs!
2014. júl. 16. 15:01
 37/46 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolga.
2014. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Dick Esmen ***** válasza:
66%
Nem provokál.Leszarja a népet.
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
45%
Pontosabban a népből él, ahogy a többi celeb.
2014. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Nyomorog az ország, mire büszkék ezek?? Magukkal vannak elfoglalva, híradók róluk szólnak.
2014. júl. 16. 19:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!