Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért provokál?

Orbán Viktor miért provokál?

Figyelt kérdés
Arcátlan föld-stadionmutyijaival, törvényeivel, VB-vel és minden ökörségével vajon szándékosan provokálja a népet Orbán, vagy ez tényleg elszállt?
2014. júl. 16. 11:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
63%

"És te tényleg el is hiszed, hogy felfelé tartunk? Teljesen komolyan kérdezem, mert számomra hihetetlen az, hogy valaki a Kádár rendszer restaurációját felfelé haladásnak lássa."


Bocs, hogy én válaszolok. Gazdaságilag mindenképp jobban állunk, mint az "átkos nyóccévvv" alatt. VIszont jogállamiság tekintetében eléggé gengszterség folyik jelenleg.... egyszerűen kiiktattak minden létező ellensúlyt a törvényhozásból. Ami pedig hosszú távon nem jó.

2014. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
65%

kérdésre válaszolva mert megteheti, nem csak ő, az egész kormány. most ha én teszem azt végleg megsértődnék ezen, akkor más országban folytatnám az életem. nekem jól megy most minden, én is abba a táborba tartozik, aki kormánytól függetlenül tesz a saját életéért, megvan az eredménye.

mindazonáltal akár te is kérdező, akár más is igazán be tudna nyalni bármelyik vezető pozícióban lévő embernek, és hopp, neked is csurranna-cseppenne(ha persze nem akarsz szép csendben dolgozni saját belátásod szerint). ez a két lehetőség van, még választhat is az ember, de legtöbben inkább választanak itt egy 3.-at hogy azért élek szarul, mer az aktuális kormányzás ellop mindent a családjaikkal, barátaival, érdekkörével.


mentalitást nézve lehet, hogy jobb volt a Gyurcsány kormány(most őszintén szólva, nekem akkor sem volt se jobb, se rosszabb, nem tudom ki-mit hisztizik, hogy tönkretették az országot...nekem akkor is volt munkám, akkor is eltartottam magamat, mert én nem foglalkoztam azzal, mit csinál a politikai elit :D), hiszen ott melyik politikus merte azt meglépni, mint pl. Rogán, hogy amikor a vagyonnyilatkozatával piszkálták, akkor komolytalanul többször is át kellett írnia, ezzel mindenkinek a pofájába röhögve, hogy úgyse lesz ebből neki semmi baja.

2014. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

24: tényleg nem látom a haladást! Velem van a baj? :)

Tiszta toprongy az ország, szerintem.

2014. júl. 16. 13:07
 24/46 Sün!! ***** válasza:
89%
Van aki szerint van haladás, van aki szerint nincs. Kérdezem én: Baj, hogy nem gondolkodunk egyformán? Nem, nem baj. Mindenkinek más az élethelyzete gondolom. Úgy fogalmazok akkor, hogy kiszámíthatóbb a helyzetem. Ja mert teszek érte és nem egyfolytában minden sz a rért a kormányt szidom. Minden kormánynak vannak hibái. Csak most ennek itt eredményei is vannak. Gyurcsánynak egy igaz szava, egy jó megmozdulása nem volt azon kívül, hogy lemondott. Kádári? Mi a kádári kedves barátom fejts ki! Tisztázzuk nem vagyok fidesz fan, de azért vannak elvitathatatlan dolgok. Ezeket látni kell.
2014. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Sün!! ***** válasza:
79%

"tényleg nem látom a haladást! Velem van a baj? :)

Tiszta toprongy az ország, szerintem." Az attól függ hol laksz és mit csinálsz. Nyilván a jelenlegi kormány a hibás azért, hogy "toprongy" az ország. Igen. Az autóm is 1 év alatt lesz 20 éves. Szerintem is...

2014. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs azon mit magyarázni hogy vidék halott, és a budapestiek minimum fele nyomorban él. Egy fiatalnak nincs perspektívája, normális életet nem tud felépíteni, ha családban gondolkodik.


Ezt nevezhetjük akár népirtásnak is.


Nincsenek komoly eredményei ennek a kormánynak sem. Be kell látnunk, és miért? Mert korrupt bűnözők. Kár mentegetni őket.

2014. júl. 16. 13:30
 27/46 A kérdező kommentje:
Az elmebeteg tehén brazil elnöknőt is el kellene küldeni a fenébe. Az országa nyomorban él, és megrendez egy foci VB-t, és két év múlva Olimpiát? Normális?
2014. júl. 16. 13:32
 28/46 Sün!! ***** válasza:
66%

Nézd, te egy nem túl sok intelligenciával megáldott, elkeseredett, perspektívák nélküli, csalódott, téves információkkal rendelkező egyén vagy. Elnézést a személyeskedésért. Emellett pedig kimeríted az ostoba hozzászólásaiddal a provokálás fogalmát.


"Szerintem nincs azon mit magyarázni hogy vidék halott, és a budapestiek minimum fele nyomorban él. Egy fiatalnak nincs perspektívája, normális életet nem tud felépíteni, ha családban gondolkodik."


A vidék egy része halott, mert egyszerűen változnak az idők, most éppen a városokban megy jól, aztán később majd máshogy lesz. Fiatal vagyok, van perspektívám. Tanultam. Tanulok. Dolgozom. A fiatalok nagy részének van perspektívája, tanulnak diákmunkát vállalnak, kimennek külföldre.


"Ezt nevezhetjük akár népirtásnak is." Ezzel a mondattal sajnos nem tudok mit kezdeni, az első bekezdésben írottakat meríti ki.


"Nincsenek komoly eredményei ennek a kormánynak sem. Be kell látnunk, és miért? Mert korrupt bűnözők. Kár mentegetni őket."


Az én életem nem a kormánytól függ. Megsúgom a tied sem. Aki úgy érzi, hogy függ a mindenkori kormánytól, annak üzenem, hogy valamit akkor ő nem jól csinál. Az egyénnek a kormánytól függetlenül is lehetnek eredményei. Te most itt magadat mentegeted a saját szerencsétlenséged miatt. Tudom, megértem hogy nehéz, de ennek te vagy az oka.

2014. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

29: a tényen nem változtat amit írtál. Van perspektíva, jól írtad: kimenni külföldre! :))


Várom az érveket, a személyeskedést tartsd meg magadnak.

2014. júl. 16. 13:51
 30/46 Sün!! ***** válasza:
58%
Szívesen elszórakozom, látom unatkozol. Én dolgozom. Az is egy perspektíva, hogy én itt a munkahelyemen viszonylag kötetlenül böngészhetem az internetet. Pedig átlagos munkám van, átlagos fizetéssel. Amelyet bárki megkaphat. Vannak diplomáim, de most itt nem használom őket. Bármikor választhatok másik munkahelyet. Miért? Mert tanultam. És mert nem vetem meg a munkát. Aki ugyanígy tesz, Orbán Viktortól vagy a Gyurcsánytól függetlenül érvényesülhet az életben. Provokáció márpedig nincs.
2014. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!