Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez miért van magyarokra nézve?

Ez miért van magyarokra nézve?

Figyelt kérdés

nos a kérdésem az az hogy a felvidéki magyarok egymás között is miért írnak a facebookon szlovákul,valamint beszélnek szlovákul egymás között?


(megjegyzés.:ehhez csak gratulálni tudok nekik,nem hiszem hogy pl két spanyol egymás között angolul beszélget/írogat,és ugyan így minden nemzetnél.)


2014. júl. 16. 03:29
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem csak az a kérdésem, hogy neked vagy bárki másnak, mi köze van ahhoz, ki-milyen nyelven beszél?

Hú, szlovákul beszélt a magyar helyet! Nem is igazi magyar!

2014. júl. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak tudod az érdekesség az az hogy pl.: KÉT MAGYAR beszélget egymással SZLOVÁKUL.

gondolom te sem a szüleiddel,barátaiddal angolul beszélgetsz

magyar létedre?

2014. júl. 16. 04:08
 3/9 anonim ***** válasza:

"Hú, szlovákul beszélt a magyar helyet! Nem is igazi magyar!"


Hát mit képzelnek ezek mégis, kéremszépen alássan?

2014. júl. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván mert tilos nekik. Megtorolják, ha magyarul beszélnek. Ennyire nem vagy képben?
2014. júl. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És képzeld el, az itt élő szlovák, román, német, cigány, örmény kisebbség tagjai többnyire magyarul beszélnek egymással! Hát szólj hozzá, kérlekalássan! És ezt csak úgy megengedjük, kérlekalássan!
2014. júl. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én széjje is ütném a zilyeket a nemmagyarokat!

Aggyunk nekik!!!

2014. júl. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lesz így az Igaz Magyar Hazával?
2014. júl. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdem én mitől magyar egy ember? Onnan h állampolgársága van? Magyarul beszél? Lehet h ők nem is magyarnak vallják magukat, de másik kérdés h mitől szlovák egy szlovák? Attól h szlovákul beszél? Nem hiszem. Attól h szlovákul beszélnek még nem jelenti azt h szarnak a magyarságukra hanem ott ez a megszokott, de lehet egyébként h ők már úgy döntöttek elfogadják h szlovákok és kész. Végül is nem mind1 h mi van a papíron? Ember az ember és cselekedetei által kell megítélni nem pedig nemzetsége vagy állampolgársága szerint.
2014. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező..Én felvidéki vagyok, de nem tudom, hogy te mit láttál, ugyanis se én, se az ismerőseim nem szoktunk facebookon szlovákul beszélgetni, élőben meg pláne. Nem kéne egyből általánosítani.
2014. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!