Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nem semmi, ahogy a...

Azért nem semmi, ahogy a zemberek "tájékozódnak" ebben az országban, ugye?

Figyelt kérdés

„(...) kutatásunk szerint az emberek hetven százaléka most, az RTL híradójának megváltozása után hallotta először Felcsút polgármestere, Mészáros Lőrinc nevét. Mondom még egyszer: hetven százalék. Lehet, hogy az ő hirtelen meggazdagodása sokszor szerepelt a baloldali újságokban, tévékben és az interneten – a széles tömegeket elérő kereskedelmi és közszolgálati híradókban viszont nem.”

(Forrás: [link] )


És ilyen "jólinformáltság" birtokában mennek szavazni...


2014. júl. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Inkább menj szexelj egyet,töltsed s várd míg bozontját elönti nedve.


Ne görcsölj a politikán állandóan.

2014. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A zemberek többsége olyan, mint a zelőző!
2014. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ez egy vicc. Mi lett volna itt ha a választások előtt 1 hónappal kezdi ezt az RTL. Akkor még az is jó ha a fidesz nyer.
2014. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert nálunk mindenki csak hözöng és elhiszi amit a sazomszédja összehord
2014. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Meglepő a hetven százalékos arány, de az nem lep meg, hogy az emberek teljesen sötétek, és igénytelenek, nem tájékozódnak. Ez Magyarország, mindig is egy lecsúszott szemétdomb marad.
2014. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az se semmi mikor azt hallom a népektől hogy már megint a fidesz nyert mert hülye a nép . Miért nem a jobbik nyert. Na ezen hőzöngő emberek 90%-a el se ment szavazni. Én 12-órában dolgozom úgy hogy nem tudtam szavazni csak úgy ha előbb hazamegyek. Ezt a cég biztosította mivel kötelező. 500-an voltunk benn szerintem jó ha 30-an hazamentünk előbb.
2014. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meglepve. Ha érdekelné az embereket az ilyesmi, akkor már jóval régebben értesülhettek volna.
2014. júl. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!