Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó irányba mennek...

Szerintetek jó irányba mennek a dolgok Magyarországon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
80%

Kár ezen vitát nyitni. Most is tömegek vannak az utcákon....

Valami eltörött az internettel,de már sokkal többről van szó.

2014. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
53%
2014. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 Macungo ***** válasza:
23%

Legyenek tömegeke az utcán, van is értelme, hisz az internet adó és a cafeteria ügyében sikeresen helytálltak..

Csak az a baj, hogy már nem tudják megfogalmazni, mi még a bajuk már általánosságban tiltakoznak csak úgy a kormány ellen. Olyan dolgok ellen ami nem ellenőrizhető le, hogy akkor most teljesítették a követeléseinket vagy nem. Ne legyen korrupció, jó majd ez lesz az egyetlen ország ahol nem lesz..


Meg nincs demokrácia. Háááááááááááát akkor, hogy lehet, hogy még mindig tüntethetnek és a kutya se bántja őket ezért.


Meg utáljuk az elmúlt 25 évet mindenki takarodjon. Jó és mi lesz utána??? A CCCP-s csávó, vagy ki?

2014. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 Macungo ***** válasza:
63%

42#


Nem arról van szó, hogy örülök, hogy nekem nincs bajom a kormánnyal és látom mások szenvedését. Én úgy gondolom, hogy én is voltam munkanélküli és közalkalmazotti létszámleépítés miatt ami egy egész intézmény megszüntetése miatt történt. Gyurcsány alatt, de nem az akkori kormányt hibáztatta, mert láttam, hogy sok felesleges ember nem csinált semmit egész nap és kapta a fizetését. És egyetértettem a dologgal.


Találtam munkát jobban keresek azóta is.. Nem az életemet kell megoldania a kormánynak. Szerintem a sok ember aki kinn van inkább keresi másban a hibát mint magában, illetve csak szimplán utálják Orbánt akár mit is csinál.. Jah és elhitették velük, hogy külföldön kolbászból van a kerítés..

2014. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
20%

"Jah és elhitették velük, hogy külföldön kolbászból van a kerítés.."

Már, akivel el tudták hitetni.

2014. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
76%

A mostaniak takarodjanak. aztán majd lesz valahogy :)

de a fideszesek rengetege kárt okoznak, szal minél hamarabb meg kell tőlük szabadulni

2014. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
70%

44-ben, pont hogy magunkban is keressük a hibát, ugyanis eddig nem álltunk ki magunkért


a fideszben meg nem nehéz hibát találni, minden napra jut belőle egy

nincs olyan nap, hogy ne néznék elkerekedett szemmel, hogy ezek megint mit találtak ki. és már a látszatra sem adnak egy kicsit se.

2014. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:
Gürisnek totál igaza van mindabban amit írt.
2014. nov. 23. 07:33
 49/73 anonim ***** válasza:
16%

Mondd, te ugyanabban az országban élsz, mint én? Na és mit látsz magad körül?


Van még kérdés?

2014. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
75%

Nem.Valószinűleg nem megy már végig a Fideszes -kormány,mert nagyon sokat hibáznak,elvesztették a fonalat.

Már látszik,minden nap botrány van.Tüntetések várhatóak,több dologban is.Valószínűleg,mivel nincs kormányképes ellenzék,kormányválság is lehet a végén.

Nagyon nehéz idők is jöhetnek a végén még,hiába van elvileg 2/3-uk!Ez az eredménye,ha kevesen vesznek részt a választáson,mert a kormány nem elég erős a háttérben,és eltévesztette az utat is.Bent vannak a fiúk az erdőben rendesen.

2014. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!