Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány évig/évtizedig marad a...

Hány évig/évtizedig marad a Fidesz hatalmon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Az attól függ, hogy fognak kormányozni.
2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Legalább 20 évig akarnak.

Amíg nem lesz komoly ellenzék, és nem áll helyre a jogállam, addig maradni fognak.

2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg a következő 2018-as választást is megnyeri.

A népszerűségük a legutóbbi mérések szerint sem esett.


Szerintem 2018-ban ha 2/3 már nem is, de az abszolút többség még biztos meg lesz.

2014. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Túl sokáig ahhoz, hogy tönkretegyék az országot. Addig kell külföldre költözni, amíg le nem zárja a határokat.
2014. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem 15 évig még legalább hatalmon maradnak, amíg egy forradalom el nem söpri őket.
2014. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örökké. És a hülye kérdezőkön fognak lakomázni.
2014. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy #2-nek igaza van, talán Simicska nyilatkozta, hogy még legalább 4 ciklusra terveznek ezen a mostanin kívül, az pedig bizony 20 év lesz...
2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A következő jelentősebb világszintű recesszióig biztosan hatalmon maradnak szerintem. Hogy ez mikor jön el, fogalmam nincs, lehet, hogy 2 év, lehet hogy 30.
2014. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Remélem minél tovább, hogy a baloldal által tönkretett országot talpra tudják állítani.
2014. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is remélem hogy minél tovább, mivel határon túli magyarként sikerült újra magyarnak érezzem magam én és a családom is, a Fidesznek köszönhetjük, az egyszerűsített honosítás valamennyi határontúli magyarnak a jövőjét jelentheti, szerencsére volt olyan politikai párt akik mertek nagyot álmodni, és együttérezni a hozzám hasonló emberekkel, akik a magyar történlmi hibák miatt egy másik országban kénytelen küzdeni mindenért, lépten nyomon nyelvi akadályokba ütközünk, mivel az anyanyelvem, nyelvünk magyar, hatalmas nehézséget okoz az én esetemben ukrán nyelv megtanulása, mert anélkül éhenhalnák ukrajnában, de a fidesz reményt adott egy jobb jövőért, amelyet nem ukrajnában képzelek el.
2014. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!