Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország kezd elnyugatiaso...

Magyarország kezd elnyugatiasodni?

Figyelt kérdés
Pride-ok, a gondolkodásmód egyre liberálisabb elfogadóbb, a bevándorlás komolyabb méreteket ölt.
2014. júl. 10. 22:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Gratuálok 8-as, hogy neked a "tapló, alkoholista, sörhasú apa" jelenti a liberalizmus hiányát.


Biztosan azért van tele a nagy Nyugat diszfunkcionális családokkal, mert a liberalizmus nem ilyen embereket nevel ki.


Pont ma láttam a hírekben, hogy egy amerikai családapa lemészárolta a gyerekeit és éppen útban volt, hogy a nagyit is megölje, csak a rendőrök közbeléptek.


Valahogy nálunk abban a borzalmas keleti szocializmusban nem történtek ilyenek, node sebaj még pár évtized nyugati liberalizmus majd megteszi a hatását és ebben is utólérjük az USÁ-t!

2014. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

"Hogy jön valaki politikai nézetéhez az, hogy milyen szülő?"


Úgy, hogy a begyepesedett, maradi szülők agresszívek és terrorban nevelik a gyereket, aki felnőtt korában vagy visszahúzódó lelkisérült lesz vagy maga is olyanná válik, mint a "kedves" szülő, a megértő és toleráns szülők pedig olyan gyereket nevelnek, akinek van önbizalma és képes önálló gondolatokat megfogalmazni, mert nem nyomták őt el gyerekkorában és nem tartották félelemben.


"Csak" ennyi a különbség.

2014. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
az internet meg a digitális tv gondolom nem zavar ezek is a nyugati világ borzalmas vele jároi, gondolom mekiben se ettél még soha
2014. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%

És milyen volt az az amerikai családapa?

Mert az USA-ban nem mindenki liberális. Rengeteg a déli, visszamaradott, redneck suttyó, feketékből és latinokból is sok van, akik megint nem túl toleráns népség.

2014. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
És mi a véleményed a liberális Német Szabaddemokrata Dagmar Döring-ről, aki szexuális viszonyt folytatott egy 9 éves kislánnyal és erről még könyvet is kiadott?
2014. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

Na, de ez is a nyugat velejárója:D


[link]

2014. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

"És mi a véleményed a liberális Német Szabaddemokrata Dagmar Döring-ről, aki szexuális viszonyt folytatott egy 9 éves kislánnyal és erről még könyvet is kiadott?"


Azt, hogy elmebeteg.

Én egy szóval nem mondtam, hogy ilyesmit támogatok.

Ez pont a másik véglete annak, mint amit én mondtam.

2014. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

"Azt, hogy elmebeteg."


Akkor ugyanezt miért nem lehet elmondani a konzervatív országban felnőtt alkoholista családapáról, aki veri a gyerekét bicikliszerelés közben? Vagy csak egy irányba megy az általánosítás?

2014. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Vannak erre utaló jelek. A 90-es évektől, ahogy felszabadult az ország, jött a nyugatiasodás, bejöttek a multik, nyugati kultúra és az ország belépett a NATO-ba, EU-ba. Budapest szerintem egy menő európai város. A fiatalok számára is nyugat a minta, a cél.


De mostanában vannak ellenkező irányú jelek is: az egykor sikeres, liberális SZDSZ és társa az MSZP eltűnőben vannak, a magyar politikát a konzervatívabb, nacionalistább nézeteket valló Fidesz-KDNP és a Jobbik uralja.


Egy harmadik irány, az ország balkanizálódása is jelen van. A gazdasági versenyképességben, fejlettségben egyre inkább Romániához, Bulgáriához, Szerbiához sorolnak minket. Csehország, Lengyelország, Szlovákia lehagyott. Demográfiailag, kulturálisan is megfigyelhető egy ilyen balkanizálódás, főleg ha Észak-Magyarországot vagy a Dél-Dunántúl hanyatló vidékeit nézzük.

2014. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

"az egykor sikeres, liberális SZDSZ és társa az MSZP eltűnőben vannak"


Nagyon "sikeres" lehetett, mély nyomokat is hagyott (negatív értelemben). :D

2014. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!