Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lehet az élete egy...

Milyen lehet az élete egy magyar politikai vezető gyerekének?

Figyelt kérdés
Nem hasonulnak meg amikor látják, sejtik, tudják hogy bizony tisztességesen annyi vagyont amennyi nem lehet összeharácsolni, amit az apjuk/anyjuk tette-teszi.
2014. júl. 10. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ismerve a kedves honfitársakat nem túl jó. Kinézem, hogy megszólják, zaklatják őket olyanért, amiért nem is ők, hanem a szüleik tehetnek. Ez pedig gusztustalan.
2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát, egyrészt nyilván nyakig ülnek a jóban.Másrészt viszont bőven kijuthat nekik is az utálatból szüleik miatt.Sajnálni nem tudom őket, viszont nem is lennék a helyükben.
2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

"Ismerve a kedves honfitársakat nem túl jó. Kinézem, hogy megszólják, zaklatják őket olyanért, amiért nem is ők, hanem a szüleik tehetnek. Ez pedig gusztustalan."


Ismerve a kedves honfitársainkat, úgy nyalnak nekik, mint maci a mézes csuprot.

2014. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ismerve a kedves honfitársainkat, úgy nyalnak nekik, mint maci a mézes csuprot."


No, itt már közelebb járunk az igazsághoz :))

2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt amúgy megírhatjátok a volt kormányfőnk lányának, mennyire remek egy ember is az apja. Válaszolni úgyse szokása a mocskolódó kérdésekre, de azért csak hajrá. Hadd érezze a Gyurcsány-família az össznépi szeretetet.


Kár, hogy az OrbánRécsölnek nincs askFM-je.

2014. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

"Ismerve a kedves honfitársainkat, úgy nyalnak nekik, mint maci a mézes csuprot."

Kérdezd erről pl. Gyurcsány, Matolcsy vagy hasonlók gyerekeit. Orbábénak lehet nyalnak, de a többi hazaárulózva, szekálva van szerintem.

2014. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezd erről pl. Gyurcsány, Matolcsy vagy hasonlók gyerekeit. Orbábénak lehet nyalnak, de a többi hazaárulózva, szekálva van szerintem."


Nagyon reális, amit írsz :)

Te le mernél hazaárulózni, illetve beszólogatni /senki kis eltaposható civilként/ egy Gyurcsány Fletó kaliberű politikus lányának?

Nem hinném.


Nem "szekálva vannak" ezek, hanem hihetetlenmód elkényeztetve egy ultraliberális környezetben, dolgozniuk pedig (már úgy értem, valódi, energiabefektetést igénylő munkát végezni) sosem kell majd nekik.

Nincs ebben semmi meglepő, ha én politikus lennék, aki az ország többi 9,8 millió lakosának a vérén él, én is tejben-vajban füröszteném a saját lányom, hiszen lehetőségem volna rá. És hihetetlenül ártanék a jellemfejlődésének ezzel, de mégis megtenném, mert gyarló mocsok vagyok, mint mindenki más :))


Ezek a gyerekek predesztináltan genetikai selejtekké lesznek, nem kell őket irigyelni. Egy normális beszélgetést nem tudsz majd soha lefolytatni velük, mert te vagy Gipsz Jakab, ők pedig az xy-politikus fiaborjalánya, akiket egész életükben egy mesterséges (mesterkélt?) közegben neveltek. Én ha valamit, akkor szánom őket.

2014. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet a fentire a lepontozás. Vagy választhatjátok a nehezebb utat is, gondolkozzatok el rajta.
2014. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Récsölön kívül, a többi gyereket az átlag ember nem is ismerné fel. És nem olyan közegben forognak, ahol a hétköznapi népek. Magánsuli, vagy elitgimi. Aztán meg jó állás neki.
2014. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát, Orbán fia konkrétan nem szerepel egyetlen egy családi fotón sem és távol tartja magát apja ténykedésétől.


Lehet, hogy nem igazán vannak kibékülve egymással. :D

2014. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!