Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap néztétek a Világpanorám...

Tegnap néztétek a Világpanorámát? Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

[link]



Olyan depressziós lettem tőle,mint még soha.


Tartalma nagy vonalakban:


1. Kihal a fehér ember-mindannyiunknak vége.

2. Izraelt ki kell telepíteni - Kissinger szerint max 10 év

3. Budapesti zárt zsidó lakóparkok

4. Terjeszkedik az "Új Iszlám Állam."

5. Zsidók és arabok egy államban, mint testvérek békében,kivéve a cionisták,mert azt a vallásos zsidók is elvetik.


Na most én nem akarom védeni a zsidókat, mert ők nagyon jól meg tudják védeni magukat-meg van hozzá az erejük, a hatalmuk. Nem szorulnak a védelmemre.


2014. júl. 8. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

klikk a continue"- re ha nincs már pelus..

[link]

2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem tudom hogy minden igaz e amit Szaniszló F. mond vagy egyszerűen beteg elme. Mind kettő baj.
2014. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagynemzeti oldal szerint azok a mocskos, csúnya zsidók már 8 éve özönlenek Magyarországra azokba a külön nekik fenntartott, elhagyatott lakóparkokba, érdekes módon én még egy olyan lakóparkról nem hallottam, ahova egy rakás ember költözött volna Izraelből, de még egy család vagy akár egyetlen egy személy sem került a látóterembe ilyen témában.

Pedig állítólag nagy a forgalom, valami olyasmiről hallottam úgy 3-4 éve, hogy Izraelből több repülő is jön naponta, amik tömve vannak zsidókkal és jönnek ide hont foglalni és minden vágyuk, hogy ősmagyar vért igyanak. :D


Akkor most hogy is van ez, kedves kérdező?


Az iszlám államodról meg annyit, hogy nevetségesen be vagytok hugyzva egy rakás kecskepásztortól, akik 4000 kilométerre innen lövöldözik egymást gépkarabélyokkal.


Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy felnőtt emberek ilyen baromságok miatt aggódjanak.

Bár remélem, hogy még csak gyerek vagy...

2014. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"1. Kihal a fehér ember-mindannyiunknak vége.

2. Izraelt ki kell telepíteni - Kissinger szerint max 10 év

3. Budapesti zárt zsidó lakóparkok

4. Terjeszkedik az "Új Iszlám Állam."

5. Zsidók és arabok egy államban, mint testvérek békében,kivéve a cionisták,mert azt a vallásos zsidók is elvetik."


1. Ne fél, erre nem kerül sor.

2. Ki, de hova? Tőlünk ki, vagy az országukból ki? Nem mindegy. Bár se itt, se ott nincsenek sokan.

3. Na és? Nem azok lopják a pénzt, tehát nem tudom mi a gond vele. Van egy budapesti zárt állatkert is, mégsem lázadunk fel az állatok ellen, pedig némelyikük megenne minket.

4. Hova? Én nem látom hogy foglalt volna területeket.

5. Na végre, már rég meg kellett volna békülniük, nem pedig egymást pusztítani. Látom megjött az eszük a legtöbbjüknek.


"Olyan depressziós lettem tőle,mint még soha."


Ajánlok egy pszichológust, vagy ne nézd többet.

2014. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Na most én nem akarom védeni a zsidókat"


Azt látjuk. Megbékéltek az arabok meg a zsidók, édes istenem, hogy történhetett? Olyan depressziós lettem. :(

Ennél jobban ki se tudnád fejezni az irántuk táplált alaptalan gyűlöleted.

2014. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!