Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A híradóban miért nem mutatják...

A híradóban miért nem mutatják azt az undorító provokációt, ami az ún. prájdon végbement szombaton?

Figyelt kérdés

Azt süketelik, hogy milyen szolidárisak, békések és "normálisak" (?????) a menetelők, és hogy a csúnya árpád-sávos banda megrohamozta őket a kordonon keresztül, meg hogy a baloldali bukott politikusok is részt vettek rajta, míg a fideszék egyáltalán nem. Valamint a Jobbiknak tulajdonítják annak a rendezvénynek a megszervezését, aminek valójában semmi köze sincs hozzá, és tudtommal egy jobbikos sem volt ott.

Ez lenne az rtl nagy agymosó "híradója"? Miért próbálják ennyire lenyomni a szart az ember torkán? Attól még, hogy wc-papírba csomagolják a szart, még az marad.



#szodomita
2014. júl. 7. 20:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%

"az ablakod előtt olyan kamion menne el, amin egy papnak öltözött australopithecus a magyarság jelképei gyalázza mindenféle "f**z"-os felirattal, meg f**zt rakna a magyarok szájába, és kifigurázza a kereszténységet is, miközben egy másik földönfutó becsókol neki alul a nyílt utcán"


Erre előbb mutass képet, utána válaszolok a kérdésedre. Bár embert még nem láttam Australopithecusnak öltözve.

2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem mutatják? Te komolyan felteszed ezt a kérdést ma Magyarországon? Szrrintem te is tudod miért nem mutatják. Én mindeneseetre ezt az egész majomparádét betiltanám az ilyenek biológiai selejtek, nincs joguk az élethez. Én így gondolom, más nem, le lehet pontozni, nem érdekel, saját értékrendem szerint élek és abba ez a fajta deviancia nem fér bele (itt most a papnak öltözött emberről és a többi vonulóról szólok, a melegekkel nincs bajom )
2014. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
17%

Az nem Lofat-ot érdemel, hanem azt, hogy nyilvánosan megdugja és beleélvezzen egy ló.


A TV meg sosem az igazat vagy csak egy kis részt mutat.

2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%
A papruhásra gondolok.
2014. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
27%
Az a gond a pride-on vonulókkal, hogy a nagy elfogadás és tolerancia közepette nem értik meg, hogy az emberek többségének ez nem tetszik. Erre mit csinálnak? Csak vonulnak, provokálnak és jelképeket gyaláznak, mint egy rakás kötöznivaló bolond. Ezért kérdezgetem nagyon gyakran, hogy a megértésnek miért csak egy irányból kell működnie? Tessék végre megérteni, hogy kanáriként villogva rengeteg ember jó érzésébe belegázolnak. Tessenek menni inkább gyereket csinálni, mert fogy a népesség.
2014. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Én még egy ilyen felvonulást sem láttam, de sokan mondják, hogy néhány vonuló, nyilván nem az összes, olyan dolgokat csinál amiktől még én is hánynék. Pedig aztán egy igen toleráns ember vagyok. Azon gondolkodtam, miért nem lehet megrendszabályozni ezt a rendezvényt? A melegek elfogadásáért megy a harc, nem pedig a hülyék elfogadásáért, a kettő pedig nem ugyanaz és ezt a szervezőknek kéne a legjobban tudniuk. Igenis kapják ki a tömegből azokat az illetőket akik lejáratják az egészet. Ha megtisztítanák így a felvonulást, akkor az már az ellentüntetőkkel szemben is egy adu a médiában. És ez fontos, mert nem az ellentüntetőket kell meggyőzni, azokat nem lehet. Az országot kell arról meggyőzniük, hogy ők jók és ez még a barmok nélkül sem lesz könnyű.
2014. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Akik vonultak, azokból már selejteztek ki, mert csak úgy engedtek valakit be a csordába, ha átmentek egy "ellenőrzésen", azaz provokatív embereket nem engedtek be. Na most, ha ilyen egyedek jutottak be, akkor kíváncsi lennék, mik azok, amiket kiselejteztek.


Csak nem értem, mi a lókukit akartak ezzel az undorító b*zijárással elérni. hablatyolnak össze-vissza, hogy azért vonulnak, mert büszkék a b*iságukra (miért is büszkék? Azt is szokták süketelni, hogy a b*ziság az veleszületett rendellenesség, és nem a neoliberális agymosás következménye, szóval büszkék valami olyan dologra, amiért igazából nem is tettek semmit? Ez ellentmond az értékrendjüknek.). Vagy azt is mondják, hogy meg akarják mutatni magukat, fel akarják vállalni b*ziságukat: hát igen, hermetikusan le van zárva a sáskajárás útvonala, 100 méterre nem lehet megközelíteni őket, szóval kinek is akarják mutogatni magukat, egymásnak? Mindenkivel kezet, farkot ráznak azt' elégedettek magukkal.

Esetleg a "jogaikért" harcolnak? Miért akarják azt, hogy pozitív diszkriminációban részesüljenek, és kiváltságos jogokat kapjanak?

2014. júl. 8. 00:40
 18/39 anonim ***** válasza:
70%

Büszkének szerintem senki sem büszke arra, hogy meleg, egyszerűen büszkék arra, hogy ezt felvállalják, és megmerik mutatni a világnak. Lehet itt jönni a sz"rsággal, hogy "igazából mindenki elfogadja a melegeket, csak az ilyen provokációt nem", de ez hülyeség, te is, én is, meg a többi x millió ember is nagyon jól tudja, és kőkemény teher az, hogy születéseddel egyszerűen megbélyegzett leszel. Olyan dolgok jelentenek kihívást, amik heteróként nem. Ha megfogod a párod kezén a metrón MINDENKI odanéz, ha esetleg meg is mered csókolni, tuti lesz valami agyhülye, aki odapofázik, ha a munkahelyeden olyan a főnök, akkor kirúg stb. meg pár ilyen apróság. Olyan apró lelki finomságokról nem is beszélek, hogy mondjuk a meleg személyünk hithű keresztény nevelést kapott: mi a helyes út? Követni a szentírást, cserébe boldogtalanul meghalni, vagy nem követni a szentírást, helyette félni a végső ítélettől. Az embereknek fogalmuk sincs, hogy ez mivel jár. Egy valami kellene hozzá: empátia...na az senkiben sincs meg. Nem vagyok meleg, de látva az emberek (ösztönös) reakcióit, nem csodálkozom. Már attól, ha egy full normális emberről kiderül, hogy meleg, na annak az embernek sosem lennék a helyében. Hülyék meg mindenhol vannak, ne pár agyhalott alapján ítéljünk meg egy egész csoportot, könyörgöm. És tudod mit? Ha meleg lennék, én is kimennék boában, műbrokival a fejemen talpig kifestve. Miért? Mert lenne egy-két óra, amikor maximálisan telibesz"rhatnám, hogy pár ember mit gondol, és egy kicsit, csak egy kicsit is kiélhetném magam, viszonylagos nyugalomban, stressz nélkül. Élni és élni hagyni.


Ui: Megtaláltam a kért képet, amit nem linkeltél be. Ez egy hülye egyébként, de elég beszédes, hogy egy nemzeti szimbólumot a szélsőjobbal, vagy úgy Magyarországgal, a magyarokon kívül bármi mással azonosítanak.

2014. júl. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
54%
Előző: miért nem foghatják meg egymás kezét a melegek, miért ne csókolózzanak egymással? Mert az nem normális viselkedés, mint ahogy az sem, ha te pl pókjárásban haladsz az utcán és azt kiabálod kutya vagyok. De bármi más is lehetne rá példa, otthon csináljanak amit akarnak, de előttem, vagy pár éves kisgyerekek előtg ne nyalják egymást. Azt olvastam valahol, a melegek a nácikkal szemben nem veszélyesek a népességre. Ez nem így van, tegyük fel a Földön mindenki náci volna, mi lenne? Semmi. Tegyük fel a Földön mindenki meleg volna, mi lenne? Semmi, mert kihalna az emberiség. Ezek a legveszedelmesebb emberek az emberiségre nézve. Ennek ellenére továbbra sem érdekel mit csinálnak otthon, de az utcán próbálják ezt a látszatot kelteni.
2014. júl. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Aki a b*zivonuláson van, és nem határolódik el az olyan agynélküli idiótáktól, mint az a papnak öltözött mocsadék, azok iránt semmi empátiát nem tudok érezni; tőlem aztán csinálhatnak velük akármit, még helyeselni is fogom, mert természetes emberi reakció.

A normális b*zik nem fognak elmenni erre a b*zifuttatásra, akik ott vannak, azok tényleg már a legdegeneráltabb egyedek. A b*zi tudja, hogy megbotránkoztatást vált ki az emberekből, így nem fog az utcán hangot adni neki. Ha igen, akkor viselje a következményeit. A pedofilt sem néznék jó szemmmel az utcán, és arról sem tehet az illető állítólag, ugyanolyan abnormalitás.

2014. júl. 8. 07:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!