Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te sajnálod szegény RTL-t?...

Te sajnálod szegény RTL-t? Nagy veszteség lenne ha eltűnne végleg?

Figyelt kérdés

Most kénytelenek lesznek a saját fajtájuk agyát mosni?

[link]


2014. júl. 7. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Jó lenne ha elkotródnának végre. Nem hiányoznának.
2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Most beírsz napi 10 rtl-es kérdést? Az előzőben megválaszoltuk, hogy mi a bajunk az egésszel, ha ott nem bírtad felfogni, akkor kár kiírnod 80-szor.
2014. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Csak azt akarja hallani, hogy milyen zsidók, meg libsik stb...

Szánalmas, hogy a fidesz úgy számolja a szabad médiát, hogy az emberek tapsolnak hozzá. Birka nép, menjetek csak a vágóhídra, de legalább boldogok vagytok, hogy levágnak titeket.

2014. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kicsit feltűnő, azért hogy pont most támadja a kormányt amikor elértő őt a reklámadó!? Eddig illatos volt a szar?
2014. júl. 7. 15:12
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

"„A magyar genetikusan alattvaló. József Attila talált mentséget: „ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ.” De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."

Kertész Ákos


Eleinte engem is felháborított ez a kijelentése, de kezdek rájönni h bas*ki ennek az öregembernek csak igaza volt.

2014. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
38%
4 éve nem nézek TV-adást, mert tele a t...m a sok reklámmal.
2014. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

A Fidesz - jó kommunista módjára - kijelöli az újabb és újabb ellenséget, akit jól meg kell adóztatni, a birka nép meg megy utána. Hánynom kell a társadalomtól, komolyan, nektek nincs egy r.hadt önálló gondolatotok, csak gyűlölködni és a nagy vezér után menetelni vagytok képesek? Nem fogjátok fel, hogy ha ma nem álltok ki azokért, akikkel szemétségeket csinálnak, akkor holnap ti, vagy a családtagjaitok lesznek a következők?


Az előző hozzászólások egyikében valaki leírta tökéletesen: Kertész Ákosnak igaza van.

2014. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez egy szabad ország, akkor a kormánynak nincs joga egyes cégeket megszorongatnia, másokat meg előnyhöz juttatnia.

Vagy mégis? Akkor ez nem szabad ország.


Kíváncsi lennénk kérdező, ha holnap a te munkahelyed torkára lépne rá a Fidesz, akkor is így tapsolnál-e.


Engem hidegen hagyj az RTL, van helyette más csatorna, közel 70 db, az én előfizetésemben. Én tudok mást nézni helyette. Eddig is ezt tettem.


Szabadon dönthet mindenki mit néz.

2014. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8: mindenki szív, csak ők nem. Most ők is, ezért nyávognak. Közben gyártják a hulladékot, vigyék haza, otthon romboljanak.
2014. júl. 7. 16:01
 10/22 A kérdező kommentje:
#5.: Az RTL milyen értéket teremt? Maunika show-t vagy Győzikét?
2014. júl. 7. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!