Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyári munka arra jó a...

A nyári munka arra jó a gyerekeknek, hogy rájöjjenek miért kell tanulni?

Figyelt kérdés

Pl voltam kenyérgyárban dolgozni, ott mindenki minimálbért keres. És rájön az ember közben, hogy megéri tanulni. Amit tanulok az eléggé jól fizető és egyáltalán össze nem hasonlítható ezzel. Ismerősöm csak BÓNUSZKÉNT kap a munkahelyén egy évre annyit mint itt az egy éves fizetés. És ezen felül a fizetése 5-6X magasabb mint a gyárban.


Tehát az ember itt rájön, hogy megéri tanulni.


2014. júl. 7. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"És az, hogy 3-400 ezer. Azért ez vicc lenne. Bruttóban még elmegy, de nettóban nem."


Audis fizetesre gondolsz? Annak azert nezz utana. En 8 eve jottem el, akkor kerestem 450 bruttot, ha meg ott lennek es maradtam volna beosztott mernok, akkor kabe 800 brutto korul lenne a berem.

2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 14:09


Kezdőre gondoltam.

2014. júl. 7. 14:18
 13/13 anonim ***** válasza:

a 64 ezredik könyvelő nem hogy minimálbért de semit nem fog kapni mert a gazdaság nem tudja felszívni a munkaerejét, a gyárba meg túl képzet,

a gazdaság nem a papirt fizeti meg

2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!