Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedettek vagytok Pintér...

Elégedettek vagytok Pintér Sándor belügyminiszter munkájával?

Figyelt kérdés

A gyilkosságok száma radikálisan csökkent az elmúlt években,sokkal több rendőrt látni menni körbe körbe a városokba autóval,és az utcákon sétálva is.

A rendőrség már percek alatt a helyszínre ér,ha történik valami,2010 előtt meg betöréseknél ki se mentek,mondván,nem tudnak vele mit csinálni...

Akkor itt volt Viziovczky esete is( nem tudom,hogy írják)

A hajógyári szigeten rengeteg fiatal tűnt el relytélyes körülmények között amíg ő volt ott a "nagyvezér". Plusszban rengeteg kábítószer ügye volt.

És akkor a 8.kerületi Józsefvárosi piacot is felszámolták hála az égnek,ahol nem kicsit folyt az illegális kereskedelem.

Szóval úgy gondolom,vannak nagyon pozitív hatások,amiket sikerült eltakarítani az elmúlt években.

Nem azon kell háborogni,hogy "jajj,bezár két szórakozóhely a hajógyárin,vége a világnak" hanem azon,miért történnek ezek a dolgok. Indok nélkül semmi nem szűnik meg.

Persze,rengeteg az agresszió még az utcán,meg stb. de ezek azért már bíztató dolgok szerintem.



2014. júl. 7. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az nem igaz. Több a bűnözés, mint 2010 előtt. A rendőrök most sem érnek ki a helyszínre gyorsan, és akkor sem intézkednek sok esetben, amikor szükség lenne rá.

Nem vagyok megelégedve Pintérrel és a közbiztonsággal sem.

2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én életemet nem igazán befolyásolja, hogy ki a miniszter. Ugyanúgy dolgozom, élek a családdal, stb.


Amúgy én úgy látom, hogy a piac még ott van, menrég jártam azon a környéken.

2014. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nagyrésze szimplán hazugság, továbbá a Józsefvárosi piac, és a szórakozóhelyek bezárásához semmi köze Pintérnek.


"Szóval úgy gondolom,vannak nagyon pozitív hatások,amiket sikerült eltakarítani az elmúlt években."

Ez a mondat nem azt jelenti, aminek te szeretted volna.


"Indok nélkül semmi nem szűnik meg."

Persze, csak épp ha az indok éppenséggel kamu (pl. Zöld Pardon vs. Országzászló), nem válik elfogadhatóvá.

2014. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"A nagyrésze szimplán hazugság, továbbá a Józsefvárosi piac, és a szórakozóhelyek bezárásához semmi köze Pintérnek. "


Már hogyne lenne hozzá köze? ő a belügyminiszter,ha őneki nincs hozzá köze,akkor nem tudom,kinek lenne...

2014. júl. 7. 13:34
 5/11 A kérdező kommentje:

"Persze, csak épp ha az indok éppenséggel kamu (pl. Zöld Pardon vs. Országzászló), nem válik elfogadhatóvá."


mit nevezel a Józsefvárosi piacon nem kamunak? annyi volt az előnye,hogy olcsóbb volt. De az olcsósága jellemezte a silány termékek áradatát,azon belül rengetegszer megléptek az eladók a razziák elől. Igen,gondolom csak poénból ment ki razziázni a rendőrség,és poénból menekültek el az eladók.. hát persze...! azért ennyire ne legyünk szűkenlátók.!

2014. júl. 7. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy ő a belügyminiszter nem ő döntötte el, hogy mától nincs kínai piac, és nem őneki köszönhető, hogy nincs.
2014. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a piacot neveztem kamunak (Ott speciel tudom, hogy ha nagyon kell, t-72 tankot összeszerelnek neked hátul...), hanem a Zöld Pardon bezárását.
2014. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze,biztosan a kínaiak mondták,hogy nah gyerekek,nem kérünk többet ebből a nyereséges üzletből,nem kell Józsefvárosba kínai piac,jól megy nekünk anélkül is. na ezt ne!

Biztos vagyok benne,hogy ön kedves válaszadó,nem azt akarja mondani,hogy a kínaiak döntöttek így! :-)

Azzal sem értek egyet,hogy több lenne a bűnözés ma Magyarországon,mint mondjuk 6 éve.

2014. júl. 7. 13:43
 9/11 A kérdező kommentje:
A Zöld Pardon nem szűnt meg.Csak átalakult. Ennyi az egész. Kultúrált szórakozás,és minden működik tovább.
2014. júl. 7. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehol nem állítottam, hogy a kínaiak csak úgy összepakoltak maguktól az istenért már.

A józsefvárosi piac bérleti szerződését a MÁV bontotta fel.

(És igen, egyetértek vele, ideje volt).

A Zöld Pardont meg elköltöztették egy kamu indokkal a jól bevált és jól megközelíthető helyéről. Ne nevezzük ezt jónak ha kérhetem.

2014. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!