Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Hogy van ez?...

Szélsőjobbosok! Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok liberális, náci, baloldali stb. Csak érdeklődöm.

Szóval, sokak szerint a bankok és a média a zsidók kezében van. A szélsőjobbosok is mondják, hogy a Fidesz=Zsidesz. Most akkor a zsidók szívatják a zsidókat? Hogy van ez?



2014. júl. 1. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2015. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy a lökött balosok meg a liberálisok egyszer fasisztázzák a Jobbikot, utána nácizzák, végül nyilasozzák, utána kiterülnek habzó szájjal, a sok ökörségtől amit összehordanak. Bár szerintem erős túlzás a "szélsőjobbosok" részéről a Fideszt Zsidesznek hívni, mivel sok balos magát a Fideszt is néha diktatórikus szélsőjobbos pártnak próbálja beállítani. Nem mondanám bankárpártinak sem őket, mert legalább leültek tárgyalni a bankokkal (bár a végleges eredményt nem ismerem), továbbá nem minden médium van zsidó kézen. Szerintem a sok "téveszme" amire a kérdező is kíváncsi, szimplán tudatlanságból és hozzá nem értésből fakad.
2015. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!