Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Hogy van ez?...

Szélsőjobbosok! Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok liberális, náci, baloldali stb. Csak érdeklődöm.

Szóval, sokak szerint a bankok és a média a zsidók kezében van. A szélsőjobbosok is mondják, hogy a Fidesz=Zsidesz. Most akkor a zsidók szívatják a zsidókat? Hogy van ez?



2014. júl. 1. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

A Fidesz kívülről egy néppártot akar szimbolizálni, azonban a háttérben ugyanazt csinálják, mint az ellenfelei. Ennyi.


Engem NEM érdekelne, hogy kié mi, ha ezt nem a magyarság atomizálása, történelmi széthúzásának elmélyítése érdekében tennék.


De még most se érdekel, nem az embereket kell megszüntetni, hanem az általuk vezetett korrupt intézményeket. Ha nincsen az államban bizonyos kollektivitás, amit a Fidesz nagyon következetlenül, nem az ország javára, hanem egy arisztokrácia kitermelésére tesz, akkor az ország anarchiában marad.

2014. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A zsidók is kivájják egymás szemét,igen a zsidók is szívatják egymást.
2014. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok szélsőjobbos, szóval lehet nem nekem szól a kérdésed, de a Fidesz - bármennyire is úgy tűnik - nem a bankokat szívatja, hanem minket. Úgyis áthárítanak mindent, max kevésbé nyíltan, és ezt tudják a fideszesek is, csak így szebb kommunikálni. Dehogy bántják ezek egymást.
2014. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

"Most akkor a zsidók szívatják a zsidókat?"


Már miért szívatnák egymást?

Hol?

2014. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, miért ne szívathatna egy zsidó egy másikat?!
2014. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felőlem szívathat. Csak nekem úgy tűnt amikor a szélsőjobbosok a zsidókról beszélnek, akkor úgy említik őket mint akik egységesen akarnak valamit (általában a pénzünket, földünket, vízünket stb). Ezért kérdeztem szólítottam meg őket.
2014. júl. 1. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

A Fidesz nagyon megalkuvó, a zsidókat illetően.

De akár nevezhetnénk szolgalelkűnek is.


Akár egy törvényjavaslat a tantervvel kapcsolatban, jön Köves Slomó meg a többi elvbarátja és megmondják mit, hogy.A Fidesz meg elfogadja egy szó nélkül.


Persze néha a Fidesz játssza az eszét, hogy mégsem.Erre jó példa az a megszállásos emlékmű.


Az MSZP viszont még inkább kiszolgálja a zsidókat.


A bankos dologgal kapcsolatban meg, hidd el elég nagy nyomás van a Fideszen miatta.

2014. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
A buta emberek mindenkit zsidóznak, nem kell azon meglepődni, hogy nincs benne logika.
2014. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2014. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Más folyik mint amit a külvilágnak mutatnak!
2015. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!