Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz hazudott? Mégsem...

A Fidesz hazudott? Mégsem számolja fel a gettót, hanem inkább áthelyezi?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom lehet-e ennek a weblapnak hinni, de ha igaz amit írnak, akkor a Fidesz nagyon csúnyán átvert mindenkit.


Először mindenki úgy tudta, hogy ki lesznek paterolva Miskolcról, de most lehet, hogy mégsem...



2014. jún. 30. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Kezdjük azzal, hogy nekem egyáltalán nem hazudott, mivel én nem is hittem nekik.
2014. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hüłye vagy?! Legjobb szavazóit már csak nem rakja ki. Ők azok akik egy tál pacal pöreszért és egy balatoni világosért bármikor oda nyomják az X-et.
2014. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak ez a Jakab Péter nevű kavarógép nyilatkozza, nulla bizonyítékkal alátámasztva. Ennyi erővel azt is mondhatom, hogy láttam egy embert repülni mindennemű segédeszköz nélkül. Hol a bizonyíték? Hol a bizonyíték, hogy a szám.utcákról kipaterolt eddigi kb. 450 fő (ennyin vagyunk túl) tömegesen vásárolni kezdi az ingatlant a Hejőparkban az amúgy nem létező kettőmillió forintjából (ami szintén kamu, egy fillér kifizetés nem történt eddig), és veszik az alsó hangon 10-15 misitől kezdődő kertes házakat.


Egyszerűen csak a jobbik nem képes lenyelni, hogy nem őket istenítik emiatt a számozottutcákat felszámoló kezdeményezés miatt, és ennek okán dezinformálja a lakosságot a jól bevált primitív, demagóg hazudozásaival. Politikai hasznot akartak kovácsolni azzal, hogy kivonultak "segíteni" (amúgy a kutya nem hívta meg őket, önkormányzati végzések birtokában voltunk, nem kellett már oda "politikai erő") , ami nem jött be. És most vergődnek, meg hazudoznak (pl: 2millió kifizetése, meg ez a Hejőparkozás).


Persze kitérnék arra is, hogy a fidesznek sem érdeme a "gettófelszámolás", mivel a jelenlegi fideszes városvezetéstől úgy kellett kizsarolni ezt. Itt már leírtam bővebben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5819..

2014. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!