Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyit az angliai munkavállalá...

Ennyit az angliai munkavállalásról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy készülőben van az, hogy magyarországi életszínvonal miatt a magyarok nem mehetnek ki Angliába dolgozni.

Mit tudtok erről,mi a véleményetek?


2014. jún. 28. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szerintem a magyarok csalódtak a külföldi munkában.
2014. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok erről semmit, de ha Angliába nem lehetne menni, van más ország, ahol szívesen fogadják a kávés pohár mosogatókat, vagy épp egy végigszexelt éjszaka utáni ágynemű mosást.

21F

2014. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rabszolgának szívesen fogadnak minket ezentúl is, segélyeket nem akarnak fizetni
2014. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Amihez nem értesz, ne szólj! Semmi ilyen nincsen tervben! Amíg Magyarország és Anglia is az EU része, addig a szabad mozgás és munkavállalás megillet minket és mindenki mást is. Szigorítás már érvénybe van, de csak a segélyért kuncsorgókat akarják visszatartani, mert van elég brit segélyes is, nem kell ide még keleti is.

2014. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van terv, hogy csak akkor lehetne korlátlanul munkát vállalni, ha az adott ország elér egy bizonyos fejlettségi szintet. Ez azonban egyrészt csak terv, másrészt csak az új tagállamokra vonatkozna, ergo Magyarországra nem.
2014. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem a magyarokkal van bajuk, hanem a "nem idén barnultakkal" Igaz, néha összekevernek velük, de inkább az a jellemzőbb, hogy lengyelnek néznek mindenkit. Legalább is felénk. A segélyeseket akarják szabályozni és azt mondom, nagyon helyesen teszik. Sokan azt hiszik, hogy csak úgy kijönnek semmi tudás nélkül és az ölükbe pottyan a munka, vagy a segély és fel vannak háborodva, hogy nem kapnak munkanélkülit, mikor még nem is dolgoztak az országban. Most szívtam meg én is egy majdnem rokonnal. Nővérem megkért, hogy segítsek már a nevelt fiának, megbeszéltük, hogy tud angolul, csinálja és akarja. Hát nem történt meg. Egy árva nyikkot nem tud. 3 hónap türelmi idő után rakom fel a buszra holnap. Na az ilyeneket tényleg ki kéne tiltani. Én valamilyen vizsga letétele után engedném ki csak az emberkéket bármelyik külföldi országba. Rengetegen vannak, akik egy nyikkot nem beszélnek. Valamilyen vízum szerűség megszerzése keretében, néhány alapvető infót is kéne tudni erről arról, mielőtt kijön az emberke. Sokan jönnek ki úgy, hogy idecsöppennek azok után, hogy 2 hete tervezték, hogy na, akkor mozduljunk Angliába és itt a gyékán próbálják összekaparni az infókat, fogalmuk sincs, hova kéne mozdulni pontosan, csak belövik Londont azt majd lesz valami. Majd igénylem a segélyt, kuncsorgok az utcán, valahogy csak el leszek. Jó lenne, ha valahogy szabályozni lehetne a bevándorlást, mert a sok ingyenélőt mi, adófizetők tartjuk el.
2014. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Amíg Anglia EU tagállam, jöhetsz-mehetsz kedvedre, nincs és nem is lehet ilyen törvény. Arra azlért készülj fel, hogy az angolok KIVÉTEL NÉLKÜL lusta, retkes patkányok, germóznak mindenkivel, nem csak a magyarokkal, de az indiai, buszon nőket erőszakoló barbár állatokat egy hajszállal mégis többre tartják nálad (lásd UKIP). Munka kétféle van, amit nem akarnak ők csinálni (ilyenből rengeteg van, és bevándorlók nélkül belefulladtak volna a saját szarjukba már), meg amit nem tudnak megcsinálni (ilyenből is akad bőven, de vagy felvesznek egy egyetemen éppen csak átbukdácsolt kis angol pattanásos szoporcot aki SEMMIT nem csinál, igaz hogy azt viszont az én órabérem harmadáért, vagy ha az nem akad, és továbbra is piaci árat kérsz m,int ahogy simán, gyakran előfordul hogy inkább az egész melót nem is csinálják meg, csakhogy egy európai nehogymár jól járjon - hiszen te mégiscsak azért vagy hogy a putri házaikat kitakarítsd, nem?).


Skócia egyébként sokkal jobb hely (meg jó eséllyel független EU állam lesz nemsokára, szept. 18.-án eldől). Oda menj inkább, az emberek is normálisabbak, ki tudja, még talán olyan félművelt zsellér jobbágy moralizáló magyar kritterből is kevesebb van, mint amelyik itt felettem böfögte fel éktelen tévedéseit.

2014. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!