Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állatokkal szeretkező...

Az állatokkal szeretkező emberek tüntetnek a jogaikért? Előbb utóbb ez is elfogadott lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban az utóbbi időben kezdett terjedi a zoofília, éppen ezért szigorították az erre vonatkozó törvényt.


A cikkben azt is említik, hogy már vannak olyan szervezetek, melyek azért lobbiznak, hogy elfogadottá tegyék az ember-állat párkapcsolatot.



2014. jún. 26. 20:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%

"És, hogy egyezik bele te ferdehajlamú? A hozzád hasonló aberráltak hiszik magukat annak.

Egyébként én is szeretem a kutyákat pl., persze nem ebben az értelemben és így nem pártolom a velük való fajtalankodásaitokat."


Nem ferdehajlamú és aberrált vagyok, hanem liberális és toleráns, aki nem akarja megmondani más embereknek, hogy milyen szexuális beállítottságú legyen és hogyan éljen.

Ez nagy különbség, de ezt a hozzád hasonló begyepesedett maradi emberek úgy sem értik.

2014. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%

"Nem ferdehajlamú és aberrált vagyok, hanem liberális és toleráns, aki nem akarja megmondani más embereknek, hogy milyen szexuális beállítottságú legyen és hogyan éljen.

Ez nagy különbség, de ezt a hozzád hasonló begyepesedett maradi emberek úgy sem értik."


Úgy látom ez nálad egyet jelent. :)

Bár biztos igazi "maradiság" aki nem b..ni akar a kutyájával, egyéb állatával esetleg. :D

2014. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
24%

"Bár biztos igazi "maradiság" aki nem b..ni akar a kutyájával, egyéb állatával esetleg. :D"


Nem érted a lényeget. Nem kötelező ezt csinálni, a többség (én sem) nem is akarja, viszont toleránsnak, elfogadónak kell lenni a mássággal szemben.

2014. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

"Nem érted a lényeget. Nem kötelező ezt csinálni, a többség (én sem) nem is akarja, viszont toleránsnak, elfogadónak kell lenni a mássággal szemben."


Én talán a melegségem miatt abszolút toleráns vagyok a mássággal szemben, amíg az nem lép át bizonyos határokon. Viszont az állatokkal való szexnek már a gondolata is jóval túlmegy a tolerancia határán és egyszerűen gyomorforgató, hogy valaki erre gerjed.

2014. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%

"Nem kötelező ezt csinálni, a többség (én sem) nem is akarja, viszont toleránsnak, elfogadónak kell lenni a mássággal szemben."


Az erőszaktevőkkel is pl.? Elvégre azok is "mások".

És van egy határ ami nem igazán tolerálható!

2014. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%

"Én talán a melegségem miatt abszolút toleráns vagyok a mássággal szemben, amíg az nem lép át bizonyos határokon. Viszont az állatokkal való szexnek már a gondolata is jóval túlmegy a tolerancia határán és egyszerűen gyomorforgató, hogy valaki erre gerjed."


Sokak számára meg már a buzulás is gusztustalan, túl megy a határon és nem tolerálják (főleg nem ha nyíltan csinálják és az utcán kérkednek vele).

Látod az emberek ilyenek. Relatív, hogy mi az ami még belefér és mi az, ami már nem a társadalmi, erkölcsi normákba.

2014. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj, 73%-os! Ha a tolerancia bajnoka vagy, akkor fordítsuk meg a dolgot! Az állatokkal szemben, akik szenvednek a zoofilok perverzióitól miért nem vagy toleráns?
2014. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Simán! De csak ha mindkét fél írásos belegyezését adja. >:D
2014. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
A sok kirekesztő még nincs olyan szellemi szinten, hogy elfogadja az állatokkal való szeretkezést, de nem kell sokat várni és egyre kevesebb lesz efféle fóbiával küzdő személy.
2014. jún. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltatok már arra, hogyan jött át az AIDS a majmokról az emberekre? :P
2014. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!