Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyják Észak-Magyarorsz...

Miért hagyják Észak-Magyarországot (főleg Borsodot) ennyire lesüllyedni?

Figyelt kérdés

Néhány tény:

1. a mi kis falunkban alig maradt fiatal, 30-on aluliakból csak egy-két ember van mutatóban. Gyerek nem születik.

2. megszüntetik a környéken szinte az összes EÜ-ellátást, csak háziorvos van helyben.

3. elöregszik a lakosság a környéken

4. a mi településünkön ugyan nem, de 25 kilométeres körzetben gomba módjára szaporodik a kisebbség.

5. szándékosan nem építik az autópályát (több mint 20 éve be van lengetve), direkt nem létesítenek errefelé munkahelyeket

6. még a leggazdagabb réteg is középszintre süllyedt le: rengeteg módosabb ember külföldre húzott el innen, esetleg Nyugat-Magyarországra

7. rengeteg a depressziós vagy egyéb mentális betegségű ember az ellehetetlenítés miatt


2014. jún. 24. 19:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
50%
Rasszista b*unkok! Vannak romak akik nem elnek segelybol, nem lopnak, nem csalnak, nem hazudnak, hanem azon vannak hogy a lehetetlen korulmenyek ellenere is elheto korulmenyeket tudjanak biztositani a csaladjuk, gyerekuk szamara! De ez szinte lehetetlen, mert egy kalap ala veszik oket a tobbivel! Azt ne mondjatok nekem, hogy az osszes nem roma szarmazasu ember tisztesseges, becsuletes eletet el, mert ez hazugsag!!!
2016. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Brühühü, szemét rasszisták, kuvrva anyátok, nem mindenki olyan gezci mint ti, stbstb"


Ezzel kb azt érted el, hogy téged is agresszív, buta cigánynak nézünk...


Senki sem mondta, hogy minden magyar jó, csak az átlag magyar sokkal, de sokkal jobb mint az átlag cigány

2016. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Engem is agressziv, szemet ciganynak? Ha annyira tudni akarod, 18 eves roma lany vagyok, egyetemre keszulok, es soha nem itelek el senkit a szarmazasa miatt! Mert senki nem valaszthatja meg hogy hova szuletik, es mert tudom milyen erzes, ha valaki ismeretlenul itelkezik felettem! De hiaba is magyarazom, ugyse erted meg, mert csak egy rasszista besavanyodott kis pocs vagy ;)
2016. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!