Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyébként szerintetek itt...

Egyébként szerintetek itt gyakorikérdéseken több a Bal oldali mint a jobb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 16:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azért van olyan kevés Fideszes, mivel lehet alapja a sztereotípiáknak.

Ők a középkorú, sokat dolgozó, gyerekeket nevelő réteg, nem érnek rá, hogy ilyesmivel töltsék az idejüket.

A Jobbik és az LMP szimpatizánsai fiatalok, az MSZP-DK-Együtt szavazói az idősebbek, akik még illetve már jobban ráérnek.

2014. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
43%

Magyarországon nincs jobboldal.

A Jobbik balos, a Fidesz meg egyenesen szélsőbalos.

2014. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ezt Bokros mondta egyszer az ATV-ben de én ezt nem hiszem. Sőt hányok még ettől a feltételezéstől is. Inkább úgy mondanám hogy a jobboldal is bevesz a bal oldalra jellenző elemeket a programjába hogy növelje a népszerűségét.
2014. jún. 24. 17:13
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
baloldal és jobbik fele-fele kb fideszes kommenteket alig látok
2014. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem azért van olyan kevés Fideszes, mivel lehet alapja a sztereotípiáknak. "


Igen, azoknak a sztereotípiáknak, hogy a Fideszt már csak a nyuggerek tartják kormányon. Az a rétege a társadalomnak, ami a legkevésbé használja az internetet.

2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hogy lenne , bal jobb fele fele? Van három nevében is baloldali párt: Együt, MSZP , DK. Egy patrióta globalizáció ellenes de gondolkodásában baloldali : LMP. Egy munkáspárt a Jobbik , és egy ízigvérig kommunista a Fidesz.
2014. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszem hogy csak a nyuggerek. Hiszen hallgattam sok véleményt nyugdíjasoktól és a legtöbb panasz volt.
2014. jún. 24. 17:53
 18/20 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha a Fidesz kommunista , a Munkáspárt mi? :D
2014. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem erősen felülreprezentált a rasszista szélsőjobb, de ennek az az oka, hogy rengeteg bérpontozó és jobber kérdező lepi el egyszerre az oldalt. Egy-egy ember több ip címmel és több regisztrációval tarol le mindent.
2014. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, a kormányoldal bármilyen hülye, nem az itteni módszereket használja. Mert ha ezt tenné, úgy körülbelül egy hét alatt megszűnne Magyarország.
2014. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!