Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz arcátlansága tényleg...

A Fidesz arcátlansága tényleg határtalan?

Figyelt kérdés
Egy újabb példa, ami alátámasztja: [link]
2014. jún. 15. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt az egyet viszont nem értem, hogy kik a fenék szavaztak rá? Mindenki tagadja.
2014. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy értd...így van és kész.
2014. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Inkább arra vonatkozik ez aki ilyet kérdez.

Inkább azon meditálj: ha az őt megelőző 8 év nem olyan lett volna,mint amilyen akkor a FIDESZ talán soha nem rúg labdába.

Ne azokat okold akik arra a 8 évre kimondták ELÉG VOLT! És ha továbbra is CSAK a gyűlölet hajtja kormányt váltani szeretőket,ahelyett,hogy felvázolnának egy tetszetős,elfogadható programot,s indokolnák kivitelezhetőségét,nagy esélyjel indulhatnának a köv. választáson. Ez azonban nem megy csupán a gyűlölet szításával,mert azt nem lehet megenni...viszpontlehet tőle kapni: gyomorfekélyt.

2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól,hogí a FIDESZ állítólagos arcátlanságáról körmölgetnek itt némely egyemások és az mszmp-ből lett mszpjéről úgy hallgatnak,mint aki bent ment ki,még nem lesz az utóbbi tisztára mosva. Ezt nem is lehet megtenni olyan emberek között akiknek van csirkényi memóriája,s hozzá hangyányi emberséges érzülete.
2014. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt az egyet viszont nem értem,hogy kik a fenékszavaztak rá? Mindenki tagadja."

Először is: Nem vagyunk a fenék. Én se vagyok az. Másodszor: Bár a szavazás titkos,ha ez téged boldogít - lásd milyen jó vagyok hozzád. Bár nem érdemled - mondom neked én a FIDESZ-re szavaztam. Hane aztán el ne járjon a szád,mert....

És csak,hogy még boldogabb légy: ez után is mindig rájuk szavazok amig azt a borzalmas aljasságot el nem követik,hogy családokat eszközölnek utcádarakatásra a bankokkal.

2014. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!