Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért a focit támogatja...

Orbán miért a focit támogatja ennyire a sportok közül?

Figyelt kérdés
Azt hiszi ettöl a magyar foci szárnyalni fog? A béka se..e alatt vannak a focicsapatok, külföldön semmilyen eredményt nem tudunk felmutatni. Viszont nagyon sok sportág van, ami sokkal több figyelmet és támogatást érdemelne, mert azokban valóban nemzetközi szinten állunk, és jelentös eredményeket tudunk felmutatni. Pl vizilabda, fogathajtás, versenyhorgászat stb. Azért támogatja a focit mert azt szereti és akkor szeresse a nép is azt amit ö?
2014. jún. 14. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell 8744. alkalommal is megkérdezni?? Azért mert szeretett vezérünk szereti a focit. Ennyi. Nincs mögötte fekete mágia, vagy egyéb butaságok, csak szimplán szereti a focit.
2014. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha szereti a focit az a magánügye. Tehát a sportok közül csak a focit támogatja mert azt szereti. Ez igazán államföhöz illö gondolkodás...
2014. jún. 14. 07:51
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy megalomániás felcsúti gnómkrampusz...
2014. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy szar a magyar foci, de akkor is a legnézettebb sport.Ő nem a mostani eredményekre gondol, hanem a későbbiekre.
2014. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondta anno hogy lovss nemzet vagyunk. És pl fogathajtásban valóban az élvonalban vagyunk. Mégsincs megfelelöen támogatva. Hogy a foci jövöjére gondol? Azzal hogy stadiont épített, biztos több lesz a tehetséges focista.
2014. jún. 14. 08:16
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem védeni akarom Viktort, de a 4-esnek van igaza. Korábban legalábbis azzal az ideológiával jöttek mindig, hogy támogatni kell a népsportot, hogy csökkenjenek az eü. kiadások, és erre a foci tűnik a legalkalmasabbnak.


Más kérdés, hogy ez mennyire jó vagy hogy hogyan van kivitelezve, de a szándék alapvetően szerintem erről szól.

2014. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Mindig is a foci volt legjobban támogatva, és nyilván ezután is az lesz függetlenül a politikai vezetéstől.
2014. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert foci bolond. Azt hiszi, hogy újra élvonalban lesz a magyar foci, és a csapatokban CSAK magyarok játszanak majd, nem légiósok.
2014. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de s**rok a vizilabdára, fogathajtásra és versenyhorgászatra. Én csak azért is a focit szeretem, és ez nem Orbán döntése.
2014. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

"Mindenki azt mondta anno hogy lovss nemzet vagyunk."


- Én sosem mondtam.


"És pl fogathajtásban valóban az élvonalban vagyunk."


- Népszerűség tekintetében nincs az élvonalban.

2014. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!