Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége mindig...

A magyarok többsége mindig ilyen kötekedő volt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 1992-ben születtem.

Amióta az eszemet tudom, mindig azt tapasztaltam, hogy az emberek itt folyamat molesztálták a másikat csak azért, mert szórakoztató számukra, hogy a másik szenved.

Bár, mintha a 90-es évek még jobbak lettek volna, de nem tudom, lehet csak azért, mert még nagyon gyerek voltam.


Más is ezt tapasztalja? Vagy ez teljesen normális, ami itt megy napi szinten és csak én reagálom túl az egészet?

De akkor én miért nem akarok öngyilkosságba terrorizálni egy rakás embert, ha ez a normális? Normálatlan lennék?


2014. jún. 10. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Az ilyen ratyi kérdéseket kéne letiltani!

Ez a PROVOKÁCIÓ!

2014. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol ez megy, ne aggódj. Máshol nem csak verbálisan esnek egymásnak. Tudod, az emberes farkasos mondás.
2014. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az agressziót régen jobban elnyomták,igaz, sokszor szintén agresszióval. (tanár nyugodtan adhatott körmöst vagy pofont az agresszív gyereknek) Most nem szabad elnyomni, tehát több agresszív gyerek nevelődött fel, akik nem lettek elnyomva, ezért most lassan ők vannak többségben és ők nyomják el a többi nem agresszív egyedet. Sajna lehet, hogy már te (és én is) vagyunk a kisebbség. :)
2014. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Az első mondatod elég normálatlan. Túlreagálod, ez csak baráti ugratás ami magyarok között zajlik.
2014. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyugaton is ez van. Csak ott többen bevonják cukormázzal.
2014. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem mind ilyen, de sajnos túl sokan vannak.
2014. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keleten is ez van.
2014. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy kisfiam ha azt hiszed, hogy más országokban ez nem így megy (normálatlan a kérdésed)!


Ami közrejátszhat még, hogy nehezebben élnek meg az emberek, nem javul a közbiztonság, satöbbi így ingerlékenyebbek is.

2014. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem normálatlan a kérdésed!

Nagyon is normálisan látod, ugyanis ez megy itthon ahogy leírtad.


Plusz én éltem angliában és nagyon nem az megy mint itthon.

Ott kedves egymással mindenki és segítenek mindenkinek.


Elég szánalom hogy felteszel egy normális kérdést és még ezt is támadják...

2014. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!